• kb

Przybylska do ślubu założy... trampki

Fot. ONS

Anna Przybylska już od kilku lat skutecznie oddziela swoje życie prywatne od zawodowego. Aktorka coraz rzadziej pojawia się na oficjalnych imprezach, dzięki czemu może poświęcić czas dla dzieci i partnera. Przybylska, którą widzowie pokochali za rolę ślicznej policjantki w serialu "Złotopolscy", w wielu wywiadach podkreślała jak ważna jest dla niej rodzina. I chociaż gwiazda i ojciec jej dzieci, Jarosław Bieniuk wciąż nie zdecydowali się na ślub to prawdopodobnie już wkrótce może się to zmienić...

Aktorka w rozmowie z miesięcznikiem "Twój Styl" zdradziła, że marzy o ślubie, a dokładniej o tym, żeby przed ołtarzem stanąć w trampkach!

 

- Trampki mówią: nie musisz być "panią perfekt".  Pozwól sobie na odrobinę luzu. Chyba dlatego je noszę. Chciałabym w nich pójść do ślubu. Zrobię to! Tylko muszę dobrać odpowiednią sukienkę- stwierdziła Anna Przybylska. 

 

Mama trójki dzieci przyznaje, że to właśnie w trampkach czuje się najlepiej i najwygodniej. Przybylska uważa bowiem, że w wysokich szpilkach nie prezentuje się najlepiej.

 


 

Może Cię również zainteresować:

Filip Pławiak zagrał bardzo intymną scenę z Anią Przybylską. Jak ją wspomina? To co o niej powiedział, wzrusza do łez!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje