ONS

Anna Przybylska już od kilku lat skutecznie oddziela swoje życie prywatne od zawodowego. Aktorka coraz rzadziej pojawia się na oficjalnych imprezach, dzięki czemu może poświęcić czas dla dzieci i partnera. Przybylska, którą widzowie pokochali za rolę ślicznej policjantki w serialu "Złotopolscy", w wielu wywiadach podkreślała jak ważna jest dla niej rodzina. I chociaż gwiazda i ojciec jej dzieci, Jarosław Bieniuk wciąż nie zdecydowali się na ślub to prawdopodobnie już wkrótce może się to zmienić...

Aktorka w rozmowie z miesięcznikiem "Twój Styl" zdradziła, że marzy o ślubie, a dokładniej o tym, żeby przed ołtarzem stanąć w trampkach!

 

- Trampki mówią: nie musisz być "panią perfekt".  Pozwól sobie na odrobinę luzu. Chyba dlatego je noszę. Chciałabym w nich pójść do ślubu. Zrobię to! Tylko muszę dobrać odpowiednią sukienkę- stwierdziła Anna Przybylska. 

 

Mama trójki dzieci przyznaje, że to właśnie w trampkach czuje się najlepiej i najwygodniej. Przybylska uważa bowiem, że w wysokich szpilkach nie prezentuje się najlepiej.

 


 

Więcej na temat Anna Przybylska