Anna Lewandowska i Marina w niemal tej samej stylizacji w Paryżu – która wygląda lepiej? POJEDYNEK

 

Kto: Anna Lewandowska oraz Marina

Gdzie: Paryż (a gdzie indziej niż w stolicy mody?)

Co: płaszcze w kratkę, kultowe torebki, przykrótkie jeansy i botki na słupku

Przypadek? Z jednej strony ciężko uwierzyć, a z drugiej – nie nam to osądzać – zobaczcie niemalże identyczne stylówy Mariny oraz Anny Lewandowskiej w trendach na wiosnę/lato 18.

 

Więcej: Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie. Niechcący wywołała plotki o... drugiej ciąży

 

Anna Lewandowska i Marina w Paryżu
Fot. Instagram

 

Pora na odrobinę rzetelnego dziennikarstwa śledczego. Marina wrzuciła te oto zdjęcia na swój instagramowy profil 24 lutego 2018. Na fotografii (nazwijmy ją dowodem rzeczowym nr 1) wokalistka i małżonka Wojciecha Szczęsnego ma na sobie pokryty przezroczystym pleksi wełniany płaszcz w kratę od Calvina Kleina (12479 zł), białe skarpetkowe botki od Phillipa Lima (2479 zł / Net-A-Porter), błękitne mum jeansy oraz torebkę na ramię z klapką od Diora w monogramy. Trend na pleksi? Jest. Trend na skarpetowe botki? A i owszem. Jeansy w trendzie? Jak najbardziej. Kultowa torebka? Krótko mówiąc – Marina miała na sobie wszystko, co będzie modne nadchodzącej wiosny.

 

Więcej: Polskie gwiazdy zakochały się w kolekcji H&M Studio. Najmocniej Marina i Julia Wieniawa

 

Anna Lewandowska i Marina w Paryżu
Fot. Instagram

 

Ale w tej historii właśnie pojawił się nieoczekiwany zwrot akcji. Na profilu instagramowym Anny Lewandowskiej 3.03.18 pojawiły się zdjęcia (dowód rzeczowy nr 2) stylizacji guru fitnessu – również zrobione w Paryżu. Anna Lewandowska jest na nich ubrana w to samo połączenie trenczu, mom jeansów, botków, torebki z klapką, okularów przeciwsłonecznych oraz koka, które 10 dni wcześniej pokazała Marina. Naturalnie, marki, które wybrała „Lewa" są inne – jej płaszcz pochodzi z nowej ziomalskiej kolekcji Burberry, jej jeansy mają postrzępione dolne części nogawek, natomiast jej botki są czarne.

 

Więcej: Marina podzieliła się trikami na piękne włosy. Wcale nie chodzi o drogie kosmetyki...

 

Anna Lewandowska i Marina w Paryżu
Fot. Instagram

 

Trudno się nie zgodzić, że stylizacja Anny Lewandowskiej do złudzenia przypomina look Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Wspólnych mianowników jest sporo – od lokalizacji zdjęcia aż pozę i wybrane elementy garderoby. Nie da się ukryć, że z tej dwójki WAGs to Marina słynie z odjechanego stylu i noszenia najnowszych trendów – z kolei sposób ubierania się Anny Lewandowskiej jest znacznie bardziej codzienny i basikowy. Czy myślicie, że jest fanką stylu Mariny?

 

Więcej: Anna Lewandowska wreszcie pokazała Klarę. Przez przypadek!

 


Może Cię również zainteresować:

Dziewczyna Arkadiusza Milika o przyjaźni z Lewandowską, Mariną i Boruc: "Nie taki diabeł straszny"

Źródło: Anna Robak, Jaroslav Bilokon
Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady