• Arek Zagata

Zmysłowa, szykowna, subtelna. Wybraliśmy najodważniejsze kreacje Anji Rubik. Głosujcie na najlepszą!

Anja Rubik sprawia, że czujemy się jakby era supermodelek z lat 90. powróciła. Trendsetterka, twórczyni perfum i redaktorka własnego magazynu – nic dziwnego, że to współczesna ikona stylu. W końcu jako jednej z niewielu współczesnych modelek Anji udało się zyskać miano supermodelki. Już od lat Polka chodzi tylko w wybranych pokazach zaprzyjaźnionych projektantów, na przykład u bliskiego przyjaciela Anthony'ego Vacarello.

 

Anja Rubik na  gali rozdania CFDA-Vogue Fashion Fund Awards w Nowym Jorku oraz na perłowym jubileuszu marki Apart
Fot. East News

 

Zobacz też: Anja Rubik przyjechała na święta do Polski! Towarzyszy jej ktoś szczególny. Kto to taki? ZDJĘCIA

 

Oczywiście, looki Anji są istną kopalnią stylowych inspiracji – pod warunkiem że ma się równie doskonałe ciało. Zmysłowe dekolty, superodważne wcięcia w sukienkach i nagie plecy – stroje Rubik są zazwyczaj bardzo odkrywające ale trzeba jej przyznać, że nigdy nie przekraczają granicy dobrego gustu.

 

Anja Rubik na festiwalu w Cannes 17 oraz na pokazie Anthony'ego Vacarello jesień-zima 16
Fot. East News

 

Więcej: Anja Rubik wpuści kamery do swojego domu? Powstanie o niej film? Znamy prawdę!

 

W kwestii osobistego stylu Anja jest prawdziwym modowym kameleonem. Tak jak na wybiegu, Anja bawi się modą i wykorzystuje oficjalne okazje, żeby przebierać się i wchodzić w najróżniejsze role. Pamiętacie jej inspirowaną Davidem Bowie suknię z gali Met 2013, memogenną kreację z kontrowersyjnym wcięciem eksponującym nogę i biodro z tej samej imprezy rok wcześniej, czy chociażby fenomenalne projekty Vacarello dla Saint Laurent, którymi modelka zachwycała podczas tegorocznego festiwalu w Cannes?

 

Anja Rubik na gali Met 13 oraz na gali Met 12
Fot. East News

 

Więcej: Hollywoodzki szyk na francuskiej riwierze. Doda, Rubik, a może Kidman lub Bellucci? Zagłosuj na najlepszą kreację z Cannes!

 

Tak, bez względu na to, czy należycie do fanów brawurowego stylu Rubik czy nie, musicie przyznać, że chyba nie istnieje strój, w którym jej ciało nie wyglądałoby doskonale. Pozostaje pytanie: która z jej odważnych kreacji jest najlepsza? Zagłosujcie w naszym plebiscycie!


Może Cię również zainteresować:

"W podręczniku MEN słowo 'seks' pojawia się dwa razy, i to w negatywnym kontekście!" Anja Rubik o akcji #SEXEDPL

Źródło: Newseria

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady