• Hades

Szulim zrobiła sobie duży tatuaż. Pasuje jej?

Nowy tatuaż Agnieszk Szulim
Fot. ONS

Gwiazdy poprzez swój wygląd uwielbiają wyrażać siebie. Nieodzownym elementem ich indywidualności często są tatuaże. Większość osób ze świata mediów i szeroko pojmowanej rozrywki ukrywa swoje dziary i traktuje je jak coś bardzo osobistego.

Ostatnio nowy tatuaż zrobiła sobie Agnieszka Szulim. Dziennikarka na prawej ręce wytatuowała sobie sporej wielkości kotwicę. Ten marynistyczny znak symbolizuje m.in.: nadzieję, pewność siebie, siłę oraz nieugiętość. Śledząc karierę gwiazdy TVN'u można dojść do wniosku, że posiada ona wszystkie te cechy. Nową dziarę Szulim można było zobaczyć wczoraj, podczas programu "Na językach".

Nie jest to pierwszy tatuaż jaki zdobi ciało Agnieszki. Szulim może pochwalić się tatuażem na kostce, który pochodzi jeszcze z czasów studenckich, a także obrazkiem w okolicach brzucha. Czyżby niedługo w show-biznesie zapanowała moda na eksponowanie swoich permanentnych malunków?

Przypomnijmy, że niedawno nową ozdobą pochwaliła się Doda. Wokalistka mistyczny symbol wytatuowany na ręce po raz pierwszy zaprezentowała w najnowszym klipie "Electrode". Zobacz: Co oznacza nowy tatuaż Dody?

Jak wam się podoba kotwica Agnieszki. Nie jest trochę za duża?Dwa pozostałe tatuaże Szulim: 

Może Cię również zainteresować:

Agnieszka Szulim tylko nam pokazała swój nowy tatuaż: "Ma dla mnie bardzo ważne znaczenie"

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje