Agnieszka Chylińska o swojej fryzurze
ONS

Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej bez wątpienia robi wrażenie. Wszyscy pamiętają jeszcze artystkę z czasów zespołu O.N.A i jej niedbałe stylizacje. Ostatnio jej były współpracownik, Grzegorz Skawiński wspominał pracę z wokalistką z tamtego okresu. Zobacz: Skawiński odkrywa nieznaną twarz Chylińskiej. Tego się po Agnieszce nie spodziewaliśmy

Tymczasem Chylińska zachwyca na salonach nową figurą i stylizacjami, w których się pojawia. Od kilku miesięcy w mediach nie ustaje wrzawa na temat odmienionej gwiazdy, która zdradziła w rozmowie z tvn.pl, jak udało jej się dojść do tak perfekcyjnej sylwetki. Okazuje się, że wystarczy mieć trójkę dzieci i po prostu spędzać z nimi trochę czasu. Wyznała także, że to bardzo miłe słyszeć tyle komplementów od innych osób na temat tej przemiany:

Trzeba urodzić troje dzieci i trzeba przy nich biegać. Po prostu non stop. Jak to się dzieje to rzeczywiście tak się układa. Natomiast jest mi oczywiście bardzo miło i nie ma co kryć, że to są takie chwile, że jak będę starą babcią i będę sobie oglądać zdjęcia w jakiś dziwnej czasoprzestrzeni to będzie fajnie sobie wspomnieć taką Agnieszkę Chylińską. 

Podoba Wam się odmieniona Agnieszka?

Zobacz: Rubik oceniła metamorfozę Chylińskiej. Teraz sama chce zdecydować się na podobną