Sykut, Szostak, Socha, a może Liszowska lub Kurdej-Szatan? Wybieramy najbardziej stylową gwiazdę 25-lecia Polsatu!

 

Sto lat, Polsacie! Czy wiecie, że w tym roku mija 25 lat odkąd stacja po raz pierwszy rozpoczęła nadawać na antenie? Z tej okazji przygotowaliśmy dla was wyjątkowy plebiscyt, w którym możecie wybrać najbardziej stylową gwiazdę stacji. Dla wielu Polsat oznacza widowiskowe programy rozrywkowe, trzymające rękę na pulsie festiwale muzyczne i porywające seriale. Ale dla nas Polsat = zjawiskowe kreacje gwiazd stacji, które na oficjalnych eventach pokazują zachwycającą stylizację za stylizacją.

 

Przypominamy, wielka gala z okazji 25-lecia Polsatu odbędzie się już 11 grudnia!

 

Więcej: TYLKO U NAS Karolina Szostak rozstała się z milionerem z Ukrainy?! Znamy prawdę o związku gwiazdy!

 

Wybierzcie z nami najbardziej stylową gwiazdę Polsatu! Rozpoczynamy wielki plebiscyt Party.pl!

 

Prezenterki Polsatu

 

Prezenterki stacji Polsat


Musicie przyznać, że jeśli chodzi o prezenterki stacji, to w kwestii stylu Polsat nie ma sobie równych. Choć wybór nie należał do prostych, postanowiliśmy wyróżnić tu Paulinę Sykut, Karolinę Szostak, Dorotę Gawryluk oraz Agnieszkę Hyży.

 

Więcej: Wiemy, kim jest nowy chłopak Karoliny Szostak! To pochodzący z Ukrainy biznesmen, którego majątek jest wart miliony

 

Aktorki Polsatu

 

Aktorki stacji Polsat

 

Od razu powiemy wprost – nie, nie jesteśmy uprzedzeni do brunetek. Po prostu tak się składa, że prawie wszystkie z najbardziej stylowych z polsatowskich aktorek mogą się pochwalić lśniącymi blond falami. Ale nie tylko – każda z pań, które nominowaliśmy mają własne, oryginalne podejście do osobistego stylu zarówno podczas wieczorowych imprez jak i na co dzień. Nasze kandydatki do tytułu najbardziej stylowej gwiazdy stacji to Małgorzata Socha, Basia Kurdej-Szatan, Joanna Liszowska, Aneta Zając i Agnieszka Sienkiewicz.

 

Więcej: Horodyńska, Sykut-Jeżyna, Gardias, Kołakowska... plejada gwiazd na pokazie Lidii Kality. Zobacz, kto się pojawił!

 

Twarze programów rozrywkowych Polsatu

 

Twarze stacji Polsat

 

Nasza ostatnia kategoria to gwiazdy Polsatu, które są twarzami programów w stacji. Czy to kulinarne show Ewy Wachowicz, w którym przez większość czasu i tak nie możemy się skupić na pokazywanych przez Miss Polonię przepisach (bo jesteśmy kompletnie zaabsorbowani jej stylizacjami), czy Taniec z Gwiazdami (który bez Krzysztofa Ibisza po prostu nie byłby kompletny) lub Twoja Twarz Brzmi Znajomo z Maciejem Dowborem – te gwiazdy prowadzą swoje show w wielkim stylu!

 

Więcej: Natalia Siwiec pobiła rekord Anny Lewandowskiej i zaprezentowała płaski brzuszek dwa tygodnie po porodzie. Jak gwiazdy wracają do formy po ciąży?

 


Może Cię również zainteresować:

Nowy serial Polsatu "Ślad"! Anita Jancia i Mariusz Jakus pokazują prosektorium, laboratorium i inne wnętrza... To robi wrażenie!

Źródło: Polsat

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady