Szpak i Kwiatkowski nie mają szans z Liamem Szczęsnym w tym starciu! Wybierzcie najlepszą męską stylizację tygodnia!

Wybierzcie z nami najlepszą męską stylizację minionego tygodnia! Wśród naszych ulubionych męskich looków znalazły się stroje Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Artura Sikorskiego, Radka Majdana i Roberta Lewandowskiego. Nic jednak nie przebije stylizacji... Liama Szczęsnego! Wybierzcie najlepszy look i przewińcie w dół, żeby zobaczyć je wszystkie w pełnej krasie!

W tym tygodniu Michał Szpak postawił na jesienne trendy. W jego stylizacji nie zabrakło koloru musztardowego, który jest hitem tego sezonu, a także skórzanych spodni, które sam Michał uwielbia już od dawna. Na uwagę zasługują również Robert Lewandowski i Radosław Majdan. Obaj panowie postanowili zaprezentować się w eleganckim wydaniu. Taki look Roberta to rzadkość!

 

Zobacz: Ania Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z Klarą, ale i tak wszyscy patrzą na... Roberta! Dlaczego?

 

 

Młodzi gwiazdorzy w tym tygodniu zaskoczyli! Artur Sikorski zwrócił uwagę swoją fryzurą - zawadiacko zaczesane włosy udekorował stylową chustą. Dawid Kwiatkowski postawił na mroczny look - czarny t-shirt i czarne okulary dodają mu charakteru! Podejrzewamy jednak, że serca wszystkich i tak skradnie Liam Szczęsny. Musicie mu wybaczyć, że swoją stylizację prezentuje w ramionach mamy, no ale wynika to z wiadomych względów ;). Liam w tym tygodniu zaszalał i pokazał się w słodkim kombinezonie-misiu. Kochamy ten look! 

 

Zobacz: "Lecimy do taty" Marina pokazała urocze zdjęcie z Liamem tuż przed startem samolotu. Fani zachwyceni

 

 

A wam która stylizacja podoba się najbardziej?


Może Cię również zainteresować:

Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady