najlepsza męska stylizacja tygodnia
Instagram

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Wśród naszych ulubionych męskich looków znalazły się stylizacje takich gwiazdorów, jak: Michał Szpak, Robert Lewandowski, Radek Majdan, Piotr Kraśko, a także książę Harry. Podejrzewamy jednak, że żaden z nich nie ma szans z najsłodszym małym gwiazdorem - Liamem Szczęsnym. Wybierzcie najlepszy look męski i zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej!

 

Michał Szpak uwielbia pokazywać swoje ciało, a w tym nie przeszkadza mu nawet jesienna aura. Ostatnio wokalista zaprezentował się w czarnej podkoszulce i szerokich spodniach w supermodny wzór kraty. Z kolei Robert Lewandowski imprezował na Oktoberfest i z tej okazji założył kaszkiet i brązową marynarkę. W tym zestawieniu wygrywa jednak słodki Liam Szczęsny, którego Marina ubrała w sportową koszulkę z nazwiskiem i numerem jego taty. Od razu widać, w czyje ślady pójdzie!

 

Zobacz: Nudny look? Nigdy w życiu. Padniecie, kiedy zobaczycie nowe spodnie Michała Szpaka

W tym zestawieniu mamy samych elegancików! Piotr KraśkoRadosław Majdan bez żadnych kompleksów mogą konkurować z księciem Harrym! Piotr Kraśko zaprezentował się w granatowym sweterku i białych spodniach, natomiast Radek Majdan wybrał marynarkę w najmodniejszy wzór sezonu, czyli kratę. Książę Harry natomiast zaprezentował się w szarym garniturze.

 

Zobacz: Maja Frykowska zdradza kulisy głośnego wywiadu w "Dzień Dobry TVN"! Co pomogło jej przetrwać atak Rusin i Kraśko?

 

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Książę Harry
książę Harry
...
East News
Liam Szczęsny
Liam Szczęsny
...
Instagram
Piotr Kraśko
Piotr Kraśko
...
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
...
Instagram
Radosław Majdan
Radosław Majdan
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Książę Harry...
Liam Szczęsny...
Piotr Kraśko...
Robert Lewandowski...
Radosław Majdan...