Sorry Michał Szpak, z Liamem Szczęsnym nie masz szans! PLEBISCYT na najlepszą męską stylizację tygodnia

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Wśród naszych ulubionych męskich looków znalazły się stylizacje takich gwiazdorów, jak: Michał Szpak, Robert Lewandowski, Radek Majdan, Piotr Kraśko, a także książę Harry. Podejrzewamy jednak, że żaden z nich nie ma szans z najsłodszym małym gwiazdorem - Liamem Szczęsnym. Wybierzcie najlepszy look męski i zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej!

 

Michał Szpak uwielbia pokazywać swoje ciało, a w tym nie przeszkadza mu nawet jesienna aura. Ostatnio wokalista zaprezentował się w czarnej podkoszulce i szerokich spodniach w supermodny wzór kraty. Z kolei Robert Lewandowski imprezował na Oktoberfest i z tej okazji założył kaszkiet i brązową marynarkę. W tym zestawieniu wygrywa jednak słodki Liam Szczęsny, którego Marina ubrała w sportową koszulkę z nazwiskiem i numerem jego taty. Od razu widać, w czyje ślady pójdzie!

 

Zobacz: Nudny look? Nigdy w życiu. Padniecie, kiedy zobaczycie nowe spodnie Michała Szpaka

W tym zestawieniu mamy samych elegancików! Piotr KraśkoRadosław Majdan bez żadnych kompleksów mogą konkurować z księciem Harrym! Piotr Kraśko zaprezentował się w granatowym sweterku i białych spodniach, natomiast Radek Majdan wybrał marynarkę w najmodniejszy wzór sezonu, czyli kratę. Książę Harry natomiast zaprezentował się w szarym garniturze.

 

Zobacz: Maja Frykowska zdradza kulisy głośnego wywiadu w "Dzień Dobry TVN"! Co pomogło jej przetrwać atak Rusin i Kraśko?

 

 


Może Cię również zainteresować:

Ślub Radwańskiej kosztował 200 tys., ale nie był najdroższym w show-biznesie! Kto zapłacił więcej?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje