Anna Lewandowska wyglądała najlepiej? Oto plebiscyt na najlepszą stylizację tygodnia!

Wybieramy najlepszą stylizację minionego tygodnia! W ostatnim głosowaniu zdecydowaną przewagą głosów zwyciężyła Sylwia Lipka. A jak będzie w tym tygodniu? Teraz możecie głosować na takie gwiazdy, jak: Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Wiktoria Gąsiewska, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Paulina Krupińska. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć looki gwiazd w całości! 

Anna Lewandowska zachwyciła seksowną welurową sukienką od Vielu Piekut na pokazie nowej kolekcji projektantki. Sukienka z wielkim dekoltem podkreślała idealne ciało trenerki. Wszyscy zwrócili również uwagę na fakt, że Anna Lewandowska pokazała się bez stanik! HOT! Wiktoria Gąsiewska również może pochwalić się perfekcyjną figurą, którą z kolei podkreśliła kreacją od polskiej marki Sugarfree. Na tę samą markę postawiła równeż Paulina Sykut, która wybrała odważną sukienkę w supermodny wzór panterki. Piękna prezenterka zna się na trendach!

 

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska bardziej seksowna niż Natalia Siwiec?! Sami oceńcie! Oto stylizacje gwiazd z pokazu Sugarfree

 

 

 

Na trendach zna się także Natalia Siwiec, która wybrała kombinezon we wzór panterki. Małgorzata Rozenek  pokazała się na Instagramie w długim czarnym płaszczu, czerwonym golfie i skórzanych czarnych spodniach. Paulina Krupińska z kolei zaprezentowała się w czarnym kombinezonie na pokazie Violi Piekut.

 

Zobacz: Magorzata Rozenek zachwyciła fanki swoją stylizacją. Czy promienny wygląd to zasługa ciąży?

 

 

 


Może Cię również zainteresować:

"Jedne z najlepszych urodzin, na których byłam" Sykut zdradza, jak wyglądała 30-tka Lewandowskich!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady