Kiedy startuję letnie wyprzedaże 2018?
East News

 

Sezon letnich wyprzedaży 2018 w pełni! Już od dobrych paru dni żyjemy sezonowymi obniżkami cen asortymentu w naszych ulubionych sieciówkach. Zniżki o 30% lub 50% uzyskacie już Zarze, Mango czy Reserved, a także w Bershce, Mohito czy & Other Stories! 

 

Więcej: Już za moment letnie wyprzedaże! Te rzeczy znikną z półek najszybciej SHOPPING

 

Ale dla niektórych, początkowe rabaty w ramach letnich wyprzedaży mogą się okazać niewystarczające – szczególnie, że wszyscy dobrze wiemy, że po paru tygodniach, niewyprzedany asortyment zostaje przeceniony o kolejne kilkadziesiąt procent, a rabaty sięgają nawet 70% obniżki. Niestety na dalsze obniżki wciąż musimy jeszcze poczekać dobry tydzień, a wówczas najbardziej atrakcyjne ubrania i akcesoria będą już znacznie przebrane, pozostawiając rzeczy w krańcowych rozmiarach.

 

Więcej: Letnie wyprzedaże 2018: mamy kalendarz przecen dla PONAD STU sklepów!

 

Dobra wiadomość – H&M postanowił posunąć się o krok dalej od konkurencji. Szwedzka sieciówka właśnie ogłosiła, że przez następne 48 godizn dla wszystkich swoich klientów obniży ceny o kolejne 10%! Wobec tego, za najtańsze z przecenionych rzeczy zapłacimy tylko 40% oryginalnej ceny! Co więcej, sieciówka oferuje wszystkim swoim klientom darmową dostawę. Kupowanie na wyprzedaży jeszcze nigdy nie było równie wygodne!

 

Ciąg dalszy artykułu pod wideo!

 

Więcej: Wyprzedaże wyprzedażami, ale... w międzyczasie Super-Pharm rozdaje makijaż ZA DARMO!

 

Jak skorzystać z dodatkowych 10% rabatu na letniej wyprzedaży H&M?

 

Jest jeden haczyk. Żeby system naliczył nam dodatkowe 10% obniżki, musimy użyć przy kasie – zarówno tej internetowej, jak i w jednym ze sklepów szwedzkiej sieci – sekretnego kodu. Kod obniżki, który należy wpisać kupując przecenione towary to 0392. Nie ma za co!

 

Więcej: Wyprzedaże wyprzedażami, ale... w międzyczasie Super-Pharm rozdaje makijaż ZA DARMO!

 

Letnie wyprzedaże w H&M: dodatkowy rabat

 

Wciąż nie jesteśie pewni na co najlepiej upolować na letnich wyprzedażach w H&M? Zajrzyjcie do naszego poradnika!

 

Więcej: Letnie wyprzedaże 2018: Oto najbardziej porządane akcesoria sezonu - zobaczcie 10 stylowych torebek na plażę i nie tylko

 

Więcej na temat wyprzedaze