Która top modelka wyglądała lepiej w stylizacji od polskiej projektantki: Rosie Huntington-Whiteley czy Marta Dyks? POJEDYNEK

Magda Butrym wyrasta na największą gwiazdę polskiej mody. Ubrania z jej metką na stałe zagościły w szafach Alessandry Ambrosio, Heidi Klum i Kim Kardashian. Do grona jej wielbicielek niedawno dołączyły top modelki Rosie Huntington-Whiteley i Marta Dyks, które postawiły na romantyczne propozycje z wiosennej kolekcji polskiej projektantki.

Rosie Huntington-Whiteley parę dni temu założyła jedwabną koszulę od Magdy Butrym jako element stylizacji na co dzień (zobacz też: Supermodelka Rosie Huntington-Whiteley ubrana przez polską projektantkę! Jej koszula kosztuje... 2500 zł!). Jeden z hitów wiosennej kolekcji polskiej projektantki wyróżnia się modnym, kwiatowym nadrukiem i falbaniastymi detalami. Gwiazda Victoria's Secret koszulę zestawiła z czarnymi rurkami, sandałami Giuseppe Zanotti i kopertówką Saint Laurent.

Top modelka Marta Dyks, znana między innymi z wybiegów Burberry, Dolce & Gabbana i Calvina Kleina, zakochała się z kolei w zwiewnej minisukience z tym samym, kwiatowym nadrukiem. Polka romantyczną kreację założyła na wczorajszy pokaz duetu Paprocki&Brzozowski (zobacz też: Glinka, Siwiec, Sablewska i wiele innych gwiazd na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski ZDJĘCIA), zestawiając ją z minimalistycznymi, złotami sandałkami.

Która stylizacja od Magdy Butrym jest lepsza? GŁOSUJCIE!

 

Rosie Huntington-Whiteley w czerwonej wzorzystej bluzce i czarnych rurkach
Fot. EastNews

 

Koszula marki Magda Butrym, 4500 zł
Fot. materiały prasowe

Koszula marki Magda Butrym, 2500 zł

 

Marta Dyks w sukience od Magdy Butrym na pokazie Paprocki&Brzozowski
Fot. East News

 

Sukienka marki Magda Butrym, 4500 zł
Fot. materiały prasowe

Sukienka marki Magda Butrym, 4500 zł

 


Może Cię również zainteresować:

TYLKO U NAS! Mikołaj Roznerski zdradził, kogo zagra w "Kogel Mogel 3"!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje