• km

POJEDYNEK: Małgorzata Rozenek i Katarzyna Glinka tej jesieni stawiają na biel. Która robi to lepiej?

Małgorzata Rozenek i Katarzyna Glinka udowadniają, że biel to kolor, który nie jest zarezerwowany wyłącznie na lato. Jesienią również się sprawdza! Biel optycznie odmładza, dodaje blasku cerze, a przy tym jest niezwykle elegancka. Gwiazdy doskonale o tym wiedzą, dlatego nie zapominają o białych ubraniach, również, gdy za oknami robi się chłodniej. Zobacz dwie jesienne propozycje stylizacji z bielą w roli głównej i wybierz lepszą z nich!

 

Zobacz też: Marzysz o idealnej fryzurze w stylu Małgorzaty Rozenek? Podpowiadamy, jak ją zrobić!

 

Małgorzata Rozenek pojawiła się na evencie salonu meblowego ubrana w biały garnitur, który przełamała cielistymi dodatkami. To idealne połączenie - świeże, lekkie i ponadczasowe.

 

Katarzyna Glinka przyszła ubrania w biel od stóp do głów na premierę sztuki "Czego nie widać" w Teatrze Kwadrat. Aktorka postawiła na biały kombinezon z kokardą pod szyją, do którego dobrała dodatki w kolorze jasnej szarości - m.in. torebkę Sabriny Pilewicz z nowej kolekcji.

 

Polecamy: Biała sukienka – kreacja, w której każda kobieta może wyglądać dobrze

 

Małgorzata Rozenek w bieli.

Małgorzata Rozenek
Fot. East News

Katarzyna Glinka w bieli.

Katarzyna Glinka
Fot. ONS


Może Cię również zainteresować:

Małgorzata Rozenek została Gwiazdą Roku magazynu "Party"! Dlaczego czytelnicy lubią o niej czytać? "Bywam kontrowersyjna"

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady