• Arek Zagata

Pojedynek polskich blogerek na Coachelli! Jessica Mercedes czy Maffashion? WYBIERZ NAJLEPSZĄ

Coachella to festiwal w Kalifornii, który poza okazją do zapoznania się z najlepszymi, najciekawszymi gwiazdami światowej sceny muzycznej jest też istną kopalnią modowych inspiracji! Cały świat mody – projektanci, styliści i modelki – masowo wyjeżdżają na tydzień do kalifornijskiego miasta Indio, gdzie czujnym okiem obserwują festiwalowiczki, które prześcigają się w intrygujących, ciekawych stylizacjach. Od wypromowania nowych gwiazd blogosfery po kontrowersje na tle rasowym, Coachella co roku trafia na czołówki gazet!

 

Zobacz też: Prawdziwe zarobki blogerów! Wartość bloga Maffashion to 39 milionów złotych! Kto jest na drugim i trzecim miejscu?

 

Reprezentacją Polski na tym kultowym festiwalu są dwie z najpopularniejszych blogerek, Jessica Mercedes i Maffashion. W tym roku po raz kolejny wybrały się one do Stanów i z ochotą dzielą się z nami swoimi strojami za pośrednictwem kanałów społecznościowych. Zebraliśmy dla was najciekawsze z nich! Jak myślicie, która ze stylizacji blogerek była najlepsza?

 

Więcej: Jak Jessica Mercedes dostała się na swój pierwszy Fashion Week? "Prosiłam różnych stylistów..."

Jessica Mercedes

 

Zobacz też: Najsłynniejsze polskie blogerki w amerykańskich stylizacjach od... polskich projektantów! Która lepiej wypadła w USA?

 

Maffashion

 

Więcej: Maffashion po raz kolejny reprezentuje nas na Coachelli. Jakie stylizacje przygotowała w tym roku?


Może Cię również zainteresować:

Jessica oceniła kampanię Maffashion z kradzionym telefonem. Internauci nie byli zachwyceni

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady