POJEDYNEK: Nadal nie wierzysz w szyk aksamitu? Te stylizacje Barbary Kurdej-Szatan i Anny Wendzikowskiej sprawią, że zmienisz zdanie! Która lepsza?

Dodaje kilogramów, sprawia, że sylwetka wygląda ciężko i topornie, a do tego kojarzy się z... zasłonami w domu babci. Ile negatywnych opinii słyszałaś na temat aksamitu? Jesteśmy przekonani, że całe mnóstwo. Mimo złej sławy, aksamit nadal jest lansowany przez domy mody na całym świecie. Co oznacza, że coś musi w nim być! Jeśli nadal masz wątpliwości, czy w ubraniach, uszytych z tej tkaniny, da się wyglądać dobrze, musisz przyjrzeć się stylizacjom polskich gwiazd. Barbara Kurdej-Szatan i Anna Wendzikowska udowadniają, że aksamit może być hot! I to jak!

 

Zobacz też: Mieszkanie Anny Wendzikowskiej robi wrażenie! Gwiazda może pochwalić się pięknymi wnętrzami

 

Barbara Kurdej-Szatan pojawia się w aksamitnej kreacji na tegorocznym Balu Mistrzów Sportu. Aktorka postawiła na prostą sukienkę na cienkich ramiączkach. Sięgająca ziemi kreacja, polskiej marki Zaquad, w ciemnym odcieniu niebieskiego, idealnie pasowała do odcienia cery i włosów gwiazdy. 

 

Anna Wendzikowska wybrał aksamitną suknię na event jednej z marek urodowych. Dziennikarka wybrała długą, granatową suknię o dopasowanym fasonie i seksownym dekolcie w kształcie łezki. Ta stylizacja zrobiła na nas ogromne wrażenie!

 

Głosujcie na lepszy look z aksamitem w roli głównej!

 

 

Polecamy: W "M jak miłość" Joasię kochają wszyscy! A ile o niej wiecie? QUIZ o bohaterce Basi Kurdej-Szatan

 

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan
Fot. ONS

Barbara Kurdej-Szatan
Fot. ONS

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska
Fot. ONS

Anna Wendzikowska
Fot. ONS


Może Cię również zainteresować:

Joasia wyrzuci Tomka z serca i pojawi się nowy mężczyzna! Kiedy zobaczymy go w "M jak miłość"? Zdradza Kurdej-Szatan!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady