PLEBISCYT: Od szykownych kreacji po kuse szorty! Ogłaszamy nową ikonę mody! Wybieramy najlepszy look Anny Lewandowskiej!

To już oficjalne! Anna Lewandowska jest nie tylko ikoną sportu i zdrowego stylu życia, ale i mody. Żona Roberta Lewandowska, która słynie z propagowania aktywności fizycznej i zbilansowanej diety, coraz częściej staje się bohaterką artykułów redaktorów modowych. I nic w tym dziwnego! Ponieważ niemal wszystko, co Anna Lewandowska założy, natychmiast staje się hitem. Ania równie chętnie nosi luksusowe, światowe marki, jak i również promuje polskich projektantów. Wieczorowe kreacje trenerki są zawsze perfekcyjnie dopracowane! Ale Annie Lewandowskiej nie są obce również sieciówki, z których asortymentu chętnie wybiera legginsy, dżinsy, bluzy czy swetry. Nie sposób nie wspomnieć również o ciążowym stylu trenerki. Oczekując narodzin Klary, Ania nie stroniła od modowych hitów. Pokazała się nawet na czerwonym dywanie w idealnie dopasowanej kreacji. To się nazywa klasa!

 

Zobacz też: Lewandowscy zadali szyku na imprezie świątecznej. Ania w skromnej stylizacji? Gdy zdjęła płaszcz, zrobiło się gorąco! ZDJĘCIA

 

Przypominamy najciekawsze stylizacje Anny Lewandowskiej na przestrzeni lat. Od tych najświeższych, do takich, o których pewnie zdążyliście już zapomnieć! ;) Ale archiwum Party.pl pamięta! Nie da się ukryć, że styl Anny Lewandowskiej ewoluował, by osiągnąć swój szczyt właśnie teraz. 

 

Zobaczcie, jak Ania nosiła się wcześniej i zadecydujcie, który look był najlepszym!

 

Polecamy: Nie ma nic bardziej sexy niż koronki i przezroczystości! Znaleźliśmy sukienki w stylu Anny Lewandowskiej już od 100 zł SHOPPING

 

Jedna z ostatnich stylizacji Anny Lewandowskiej. Ta sukienka robi wrażenie!

Anna i Robert Lewandowscy na otwarciu butiku w Monachium
Fot. Getty Images

Anna Lewandowska pięknie wygląda w bieli!

Anna Lewandowska
Fot. ONS

Co za nogi! Kochamy ten look!

Anna Lewandowska
Fot. ONS

Ciążowa stylizacja z Balu Mistrzów Sportu. Trenerka oczekiwała narodzin córeczki Klary.

Anna Lewandowska
Fot. ONS

A ten kombinezon Ani wywołał mnóstwo kontrowersji. ;)

Anna Lewandowska
Fot. ONS


Może Cię również zainteresować:

Anna Lewandowska będzie pracować z Kubą Wesołowskim. Nie uwierzycie, co razem stworzą!

Źródło: Agencja LifeStyle Newseria

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady