Jarek Bieniuk rozpieszcza córkę! Kupił Oliwce sneakersy za... 3000 złotych!

Oliwia Bieniuk w sneakersach Balenciaga

 

Oliwia Bieniuk wyrasta na nową nastoletnią ikonę mody? Wszystko wskazuje na to, że tak! Córka Jarosława Bieniuka wzoruje się na dwóch kobietach, z którymi jej tata miał lub nadal ma dobry kontakt. A mowa o Martynie Gliwińskiej, z którą Jarek spotykał się kilka miesięcy, oraz o Natalii Siwiec - rodzina Bieniuków się z nią przyjaźni. To właśnie dzięki nim Oliwka pokochała modę... drogą modę!

 

Zobacz także: Siostra Ani Przybylskiej komentuje związek Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską! "To ma być kobieta, która..."

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Oliwia Bieniuk - ile kosztowała jej stylizacja?

 

Bieniuk pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z imprezy z koleżanką. Na jej Instastories możemy zobaczyć dziewczęcą stylizację, która składa się z drogich elementów - Oliwka zdecydowała się połączyć bluzkę w kropki PLAY COMME DES GARCONS (ok. 600 złotych) z modną w tym sezonie spódniczką z guzikami oraz okrzykniętymi "najbrzydszymi sneakersami sezonu" od Balenciagi (cena? Około 3000 złotych)! 

 

Zobacz też: Oliwia Bieniuk ma chłopaka?!

 

Jak wam się podoba look Oliwki Bieniuk? Czy buty za 3000 złotych to odpowiedni zakup dla 15-latki? Zobaczcie poniżej więcej zdjęć i sami oceńcie!

 

Jak wam się podoba look Oliwki?

Oliwia Bieniuk w sneakersach Balenciaga

 

Oliwia Bieniuk założyła buty Balenciaga za 3000 złotych.

Oliwia Bieniuk w sneakersach Balenciaga

 

Do całości dobrała bluzkę, która kosztuje ok. 600 złotych. To projekt PLAY COMME DES GARCONS.

Bluzka PLAY COMME DES GARCONS

Adidasy za 3000 złotych to...

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje