Biel wcale nie taka niewinna! J.Lo i Rozenek w łudząco podobnych (i seksownych!) stylizacjach... POJEDYNEK

Małgorzata Rozenek-Majdan czy Jennifer Lopez? Gwiazdy czują już w powietrzu wiosnę i coraz chętniej wracają do jasnych barw. Rozenek i Lopez w ostatnim czasie zdecydowały się na białe baaardzo seksowne stylizacje z bardzo podobnym dekoltem i wiązaniem podkreślającym talię!

 

Małgorzata Rozenek czy Jennifer Lopez?

Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN wyglądała zjawiskowo! Gwiazda miała na sobie sobie specjalnie zaprojektowane dla niej na tę okazję bluzkę i spodnie marki Marlu. Stylizację dopełniły buty Celebrity oraz biżuteria ZoZo. (Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan promują nowy show "Iron Majdan"! Prezenterka w zjawiskowej kreacji)

 

Jennifer Lopez na premierze "World of Dance" pojawiła się w podobnej stylizacji, ale jeszcze odważniejszej! Góra sukienka z najnowszej kolekcji Ester Abner była niemal identyczna jak u Rozenek. Kiedy jednak pokierowaliśmy nasz wzrok niżej - naszym oczom udała się niebezpiecznie krótka mini i umięśnione uda Jennifer!

 

Który look zrobił na was lepsze wrażenie? Nieco stonowany Rozenek czy baaardzo seksowny Lopez? Zobaczcie zdjęcia i zagłosujcie w naszym pojedynku!

 

Polecamy: Tłumy gwiazd na wiosennej ramówce TVN! Nie zabrakło Rozenek i Majdana, Rusin, Mołek, Kożuchowskiej. Kto jeszcze się pojawił?

 

Małgorzata Rozenek-Majdan

Fot. ONS.pl

 

Jennifer Lopez

Małgorzata Rozenek-Majdan czy Jennifer Lopez?
Fot. ONS.pl


Może Cię również zainteresować:

Jennifer Lopez mówi po polsku i... zaprasza na nowy program Polsatu! ZOBACZ!

Źródło: Polsat
Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady