Biel wcale nie taka niewinna! J.Lo i Rozenek w łudząco podobnych (i seksownych!) stylizacjach... POJEDYNEK

Małgorzata Rozenek-Majdan czy Jennifer Lopez? Gwiazdy czują już w powietrzu wiosnę i coraz chętniej wracają do jasnych barw. Rozenek i Lopez w ostatnim czasie zdecydowały się na białe baaardzo seksowne stylizacje z bardzo podobnym dekoltem i wiązaniem podkreślającym talię!

 

Małgorzata Rozenek czy Jennifer Lopez?

Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN wyglądała zjawiskowo! Gwiazda miała na sobie sobie specjalnie zaprojektowane dla niej na tę okazję bluzkę i spodnie marki Marlu. Stylizację dopełniły buty Celebrity oraz biżuteria ZoZo. (Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan promują nowy show "Iron Majdan"! Prezenterka w zjawiskowej kreacji)

 

Jennifer Lopez na premierze "World of Dance" pojawiła się w podobnej stylizacji, ale jeszcze odważniejszej! Góra sukienka z najnowszej kolekcji Ester Abner była niemal identyczna jak u Rozenek. Kiedy jednak pokierowaliśmy nasz wzrok niżej - naszym oczom udała się niebezpiecznie krótka mini i umięśnione uda Jennifer!

 

Który look zrobił na was lepsze wrażenie? Nieco stonowany Rozenek czy baaardzo seksowny Lopez? Zobaczcie zdjęcia i zagłosujcie w naszym pojedynku!

 

Polecamy: Tłumy gwiazd na wiosennej ramówce TVN! Nie zabrakło Rozenek i Majdana, Rusin, Mołek, Kożuchowskiej. Kto jeszcze się pojawił?

 

Małgorzata Rozenek-Majdan

Fot. ONS.pl

 

Jennifer Lopez

Małgorzata Rozenek-Majdan czy Jennifer Lopez?
Fot. ONS.pl


Może Cię również zainteresować:

Paulina Krupińska szczerze o konflikcie na linii Rozenek - Rusin. Którą z nich popiera?

Źródło: Anna Robak

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje