• Bazyl Starewicz

Nowa linia Eyebar jest wszystkim czego potrzebujecie, żeby wyczarować brwi idealne

Nowości w Eyebar

 

Jesteśmy na tropie brwi idealnych z nowymi zabiegami w Eyebar. Koniec ze zbyt mocnymi/niewyraźnymi/rozmytymi/zbyt cienkimi brwiami!

 

Eyebar System Shape

 

precyzyjna linia brwi uzyskana dzięki zastosowaniu białej pasty, która pozwala nadać brwiom nowy, perfekcyjny kształt. Dodatkowo zastosowanie peelingu z olejkiem rycynowym oczyszcza skórę i nasyca włoski składnikami odżywczymi.

 

Więcej: Regulacja brwi zgodna z konturem twarzy

 

Nowości w Eyebar

 

Na bazie klasycznej metody Eyebar System, której celem jest uzyskanie idealnych brwi za pomocą 5 kroków, czyli: diagnozy, mapowania, nitkowania, koloryzacji oraz makijażu brwi klasyczne mapowanie zostało zastąpione przez użycie specjalnej białej pasty do brwi. Pasta pozwala indywidualnie dopasować kształt brwi do twarzy oraz preferencji a także utrzymuje koloryzację w ryzach, dlatego też linia brwi jest precyzyjna.

 

Więcej: Jak dobrać kształt i kolor brwi do twarzy. Modne modelowanie i makijaż


Ponadto efekt koloryzacji jest podkreślony, dzięki zastosowaniu odżywczego peelingu z witaminami A+E z zawartością olejku rycynowego natomiast włoski brwi zostają odżywione. Shape to idealne rozwiązanie dla osób które marzą o nowym kształcie brwi oraz w przypadku posiadania znaczących ubytków.

 

Eyebar System Therapy

 

Nowości w Eyebar

 

Oto terapia dla brwi i oczu z użyciem: peelingu, nawilżających płatków z drogocennymi składnikami odżywczymi, masażem oraz organicznym botoksem na bazie stylizacji brwi metodą Eyebar System. Nie dość, że kształt brwi jest idealny to celem programu Therapy jest zadbanie o okolice oczu poprzez użycie dedykowanych płatków z dodatkiem witamin, kolagenu oraz masaż, który niweluje drobne zmarszczek.

 

Więcej: Brwi gwiazd: kiedyś i dziś. Pamiętacie, jak wyglądały kiedyś?

 

Zastosowanie odżywczego peelingu powoduje oczyszczenie skóry z naskórka, wrastających włosków oraz pobudza krążenie, dzięki czemu uzyskujemy poprawioną i pobudzoną powierzchnie skóry w najdelikatniejszej partii, czyli okolicach oczu. Zabieg przeznaczony dla każdych brwi, szczególnie mocno wydepilowanych, wymagających zapuszczenia jak i brwi, które mają pożądany kształt, jednak włoski są bardzo delikatne, a całość jest przerzedzona.

 

Efektem zabiegu jest pogrubienie, wypełnienie i wzmocnienie włosków brwi dzięki witaminom i minerałom zawartym w organicznym botoksie, a także rozświetlenie okolic oczu. Dodatkowo organiczny botoks zatrzymuje więcej pigmentu we włoskach sprawiając, że koloryzacja utrzymuje się dwukrotnie dłużej.

 

Więcej: Dlaczego warto nosić szerokie brwi? Zapuszczanie, regulacja, nadawanie kształtu i malowanie szerokich brwi


Eyebar System Control

 

Nowości w Eyebar

 

Stylizacja połączona z laminowaniem brwi, których celem jest możliwość ujarzmienia brwi i utrzymania w wyznaczonym kształcie i dodatkowe wzmocnienie struktury włosa keratyną. Laminowanie brwi to zabieg dla wszystkich Pań które marzą o modelowaniu brwi i układaniu ich w pożądany kształt. Włoski stają się sprężyste i podatne na stylizacje. Brwi po zabiegu są ujarzmione, nie skręcają się i nie opadają.

 

Dodatkowym atutem zabiegu jest odbudowa struktury włosa dzięki zastosowaniu keratyny – naturalnego budulca. Po zastosowaniu „control” włoski są pogrubione i wzmocnione dzięki czemu wyglądają na pełniejsze i zdrowsze. Jest to idealne rozwiązanie dla brwi problematycznych, opornych na jakiekolwiek zmiany.

 

Eyebar System Boost

 

Nowości w Eyebar

 

Stylizacja wraz z laminowaniem brwi połączona z keratyną z dodatkowym uzupełnieniem w postaci organicznego botoksu, który nasyca włoski olejkami, witaminami i minerałami.

 

Laminowanie brwi którego celem jest utrzymanie włosków w wyznaczonym kształcie oraz ich odbudowa z użyciem keratyny. Dodatkowo całość odżywiona dzięki zastosowaniu organicznego botoksu składającego się z naturalnych składników, takich jak: oleje – jojoba (bogactwo witaminy A i F oraz przeciwutleniaczy), macadamia (witaminy z grupy B, efektem jest naturalny blask), ekstrakt z bambusa (dotlenia mało elastyczne włosy i działa na trzech poziomach: cebulka, łodyga i rdzeń włosa a także dzięki zawartości krzemu odbudowuje i uelastycznia włoski) oraz kwas mlekowy (składnik doskonały który zabezpiecza brwi przed utratą wody).

 

Nowości w Eyebar

 

Naturalne składniki wnikają w brwi nadając im blask, sprężystość oraz przywracają odbudowę. Produkt również rekomendowany przy koloryzacji, gdyż zatrzymuje pigment w środku struktury włosa przedłużając koloryzację dwukrotnie, idealne rozwiązanie dla fanek sportowego trybu życia. Boost to rozwiązanie dla słabych i delikatnych brwi oraz problematycznych i opornych na stylizacje.

 

Może Cię również zainteresować:

Wizaż.pl ma 18 lat i... swoją pomadkę! Dzięki niej wyczarujesz makijaż idealny. Zobacz jak to zrobić!

Czego używasz do malowania brwi?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje