Klara Lewandowska lepiej ubrana od mamy, Meghan Markle, Sylwia Przybysz czy Sylwia Lipka? Plebiscyt na najlepszą stylizację tygodnia!

Czas wybrać najlepszą stylizację minionego tygodnia! Tym razem wybór jest naprawdę trudny, bo każda z gwiazd zachwyca, a szczególnie Klara Lewandowska w uroczej sukience. Możecie jednak wybierać jeszcze pomiędzy lookami Anny Lewandowskiej, Sylwii Przybysz, Meghan Markle, Sylwii Lipki i Kingi Rusin. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć looki gwiazd w całości! 

 

Oto najlepsze stylizacje na jesień! Te gwiazdy wiedzą, co w trendach piszczy. Meghan Markle pojawiła się publicznie po kilku tygodniach nieobecności. Nie oszukujmy się - nikt nie potrafił oderwać od niej wzroku! Meghan postawiła na odcienie koloru zielonego, które doskonale współgrały z jej urodą. Do tego wybrała skórzaną ołówkową spódnicę, która jest hitem. Z kolei ostatnio Anna Lewandowska kibicowała swojemu mężowi w marynarce w kratę, czyli wzorze, który jest jednym z najgorętszych w tym sezonie. Kinga Rusin zwróciła naszą uwagę luźnym płaszczem z dużym kołnierzem.

 

Zobacz: Anna Lewandowska na meczu Roberta w eleganckiej stylizacji! Nerka droższa niż marynarka!

 

Coś czujemy, że jednak ani Meghan Markle ani Anna Lewandowska czy Kinga Rusin nie mają szans ze stylizacją Klary Lewandowskiej! Klarcia kocha sukienki, a tym razem zaprezentowała się światu w uroczej różowej sukience.  Sylwia Przybysz natomiast śledzi trendy i wie, że wzór skóry węża, to obok cętek i kraty największy hit sezonu. Sylwia Lipka nie poczuła za to jeszcze jesieni. Na swoim profilu na Instagramie pokazała się w ogrodniczkach i dżinsowej kurtce. 

 

Zobacz: Liam Szczęsny i Klara Lewandowska kibicują swoim tatom! Które maleństwo wypadło bardziej słodko? ;)

 


Może Cię również zainteresować:

Ania Lewandowska zdradziła, jakim dzieckiem jest Klara... Tego o córce Ani i Roberta mogliście nie wiedzieć!

Źródło: Ewelina Gołębiowska, Gary Muvuat, Anna Robak

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady