• km

PLEBISCYT: Wybieramy najlepszą kreację Anny Lewandowskiej z Gal Mistrzów Sportu! Jak ubierze się w tym roku?

Kreacje Anny Lewandowskiej z Gal Mistrzów Sportu wzbudzają ogromne zainteresowanie. Trenerka co roku pojawia się na ogłoszeniu wyników na sportowca roku w plebiscycie "Przeglądu Sportowego". Ania już odbierała nagrodę w imieniu swojego męża Roberta Lewandowskiego, którego zwykle zatrzymują obowiązki zawodowe i nie może pojawić się na gali. Anna Lewandowska godnie reprezentuje małżonka, co roku zachwycając zjawiskowymi sukniami. Zobacz stroje Ani z kilku kolejnych lat i wybierz najlepszy z nich!

 

Zobacz też: PLEBISCYT: Krychowiak, Lewandowski czy Błaszczykowski? Który z piłkarzy zostanie sportowcem roku 2016? Głosuj!

 

Czy Anna Lewandowska pojawi się w tym roku na Gali Mistrzów Sportu? Robert Lewandowski jest wśród nominowanych do tytułu najlepszego sportowca roku. W zeszłym roku, to właśnie kapitan naszej kadry zdobył zaszczytny tytuł, przyznawany przez "Przegląd Sportowy". Obecnie żona piłkarza jest w 6. miesiącu ciąży. Chętnie publikuje zdjęcia w social mediach, lecz raczej unika ścianek i czerwonych dywanów. Czy w tym przypadku zrobi wyjątek? 

 

Zwycięzcę poznamy 7 stycznia 2017. Gala Mistrzów Sportu będzie transmitowana przez TVP1. Początek o godzinie 20:30.

 

Polecamy: Ciężarna Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym! Pokazała nowe ZDJĘCIE


Może Cię również zainteresować:

Już dziś Gala Mistrzów Sportu! Przypominamy najciekawsze kreacje gwiazd z poprzednich lat! WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady