Wojciech Szczęsny zmienił fryzurę? Wygląda jak Marek Mostowiak z M jak Miłość! ZDJĘCIE

Wojciech Szczęsny jako Mareczek Mostowiak
Fot. Internet

Wojciech Szczęsny ma teraz ciekawą fryzurę! Na kanale "Łączy nas piłka" zamieszczono wywiad z Robertem Lewandowskim. Ale to Wojciech Szczęsny, który przeszkodził w nagraniu, skradł całe show! Uwagę przykuwa jego... fryzura. Według nas Wojtek Szczęsny wygląda teraz jak Marek Mostowiak z początków "M jak Miłość". Oceńcie sami.

 

Wojciech Szczęsny jako Mareczek
Fot. Internet

 

Za to na filmiku Robert Lewandowski śmieje się, że Szczęsny wygląda jak Kuba Molęda za czasów hitu "Mogę wszystko". Zestawiliśmy Szczęsnego i Molędę, aby ocenić czy ma rację. I jak?

Wojciech Szczęsny jako Kuba Molęda
Fot. Internet

 

Wojtek Szczęsny podjął wyzwanie i nawet odśpiewał hit z młodości, udając Kubę Molędę :). Padło jeszcze porównanie fryzury Szczęsnego do młodego Davida Beckhama. Zestawiliśmy i jego. Podobni?

Wojciech Szczęsny jak Becham
Fot. Internet

 

Jednak naszym zdaniem, Mareczek wygrywa. Oby tylko nie zaserwował sobie takiej fryzury na ślub z Mariną :). A jak będzie prezentował się dziś Szczęsny w meczu towarzyskim z Serbią, jeśli pojawi się na boisku? Lepiej przekonać się samemu. Początek spotkania już o 20.40 na TVP1. Radzimy oglądać. 

Zobacz także: Lewandowski zdejmuje laptopa z kolan i mówi: "To źle wpływa na potencję!". Czyżby starali się z Anią o dziecko?

Zobacz wywiad z Robertem Lewandowskim, a około 5.30 pojawia się Wojciech Szczęsny :).

Może Cię również zainteresować:

"Byłem zły na Lewandowskiego! Pogratulowałem mu, ale z bólem serca" O czym mówi Szczęsny?

Źródło: x-news/TVN

Wojtek Szcześny ma podobną fryzurę do:

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje