Sonia Bohosiewicz już tak nie wygląda! Aktorka obcięła włosy

Sonia Bohosiewicz w długich włosach

Sonia Bohosiewicz obcięła włosy! Aktorka zaprezentowała się w nowej odsłonie w poniedziałkowy wieczór na gali Orłów. Do tej pory Sonia Bohosiewicz zazwyczaj pokazywała się w długich włosach albo elegancko spiętych. Na filmowej imprezie gwiazda zaskoczyła swoich znajomych, ale także fanów. Jak Wam się podoba Sonia Bohosiewicz w takiej odsłonie? 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Sonia Bohosiewicz zdradza co nowego w „Diagnozie”! Jej wątek bardzo się rozwinie! "Wanda już nie będzie tylko opatrywała biednych pacjentów"

Źródło: Newseria

Sonia Bohosiewicz na gali Orły 2016

Podczas rozdania nagród rozdano nagrody dla naszych wybitnych artystów. Do historii przejdzie już wystąpienie Macieja Stuhra, które nasycone było politycznymi żartami. Na czerwonym dywanie uwagę przyciągnęła jednak Sonia Bohosiewicz, która pojawiła się w nowej fyzurze. Takie odświeżenie fryzury naprawdę dobrze jej zrobiło! Dodatkowo aktorka wybrała przepiękną sukienkę od Just Paul Prive, która podkreśliła jej smukłą sylwetkę. Widać, że gwiazda przeżywa teraz bardzo dobry okres.

Widzowie mogą oglądać Sonię w nowej edycji "Małych Gigantów", gdzie jest trenerką jednej z drużyn i w tej roli sprawdza się doskonale. Warto dodać, że do każdgo odcinka stylizuje ją Zosia Ślotała. 

 

Zobacz: Seksowna Sonia Bohosiewicz w Małych Gigantach. Zosia Ślotała pokazała zdjęcia z planu​

 

Sonia Bohosiewicz w nowej fryzurze i sukni Just Paul Prive na Orłach 2016

Sonia Bohosiewicz
Fot. ONS

 

Sonia Bohosiewicz w długich włosach

Sonia Bohosiewicz
Fot. AKPA

Podoba Ci się nowa fryzura Soni Bohosiewicz?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje