POJEDYNEK: To będzie trudny wybór... Popielaty Roberta czy słoneczny Ani? Komu z Lewandowskich bardziej pasuje blond?

Lewandowscy kochają blond! Niedawno kapitan reprezentacji Polski zaskoczył swoich fanów nowym wizerunkiem. Piłkarz postanowił przefarbować swoje naturalnie ciemne włosy na hitowy w tym sezonie odcień popielatego blondu. Nowa fryzura Roberta Lewandowskiego wywołała niemałe zamieszanie w mediach.O odmienionym wizerunku napastnika Bayernu Monachium informowało wiele tytułów polskich i zagranicznych. Choć zdania na temat "Lewego" w wersji blond są podzielone, to on sam wydaje się być zadowolony z efektu. 

 

Zobacz też: Anna Lewandowska chce wrócić do blondu? Trenerka pokazała swoje zdjęcia sprzed lat i zdradziła, czy planuje zmianę koloru włosów!

 

Okazuje się jednak, że nie tylko Robert Lewandowski lubi eksperymentować z wizerunkiem. Media przypomniały stare zdjęcia jego żony Anny, która w przeszłości również była blondynką. Było to około dziesięć lat temu, kiedy Robert Lewandowski był jeszcze piłkarzem Znicza Pruszków, a jego żona Anna -  zawodniczką karate. Anna Lewandowska sama zażartowała ze swojego dawnego wyglądu, zamieszczając zdjęcia z tamtych czasów na Instagramie. To zaskakujący widok! Trenerka miała wówczas włosy w kolorze słonecznego blondu i... nosiła grzywkę. 

 

Pora na decyzję! Komu z Lewandowskich bardziej pasuje blond? Robertowi czy jednak Ani? Głosujcie!

 

Polecamy: Blond bez żółtych refleksów – jak ufarbować włosy na kolor platyny?

 

Robert Lewandowski jako blondyn

Robert Lewandowski zmienił kolor włosów
Fot. Instagram

 

Anna Lewandowska jako blondynka

Anna Lewandowska w jasnych włosach
Fot. Instagram


Może Cię również zainteresować:

Ania Lewandowska zdradziła, jakim dzieckiem jest Klara... Tego o córce Ani i Roberta mogliście nie wiedzieć!

Źródło: Ewelina Gołębiowska, Gary Muvuat, Anna Robak

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady