Natalia Siwiec, Maja Bohosiewicz a nawet Pippa Middleton stawiają na krótkie włosy! Której gwieździe najbardziej pasuje taka fryzura? PLEBISCYT

Krótkie fryzury to hit sezonu! Gwiazdy o tym wiedzą i ostatnio coraz częściej stawiają na krótkie włosy. Niektóre decydują się tylko na lekkie podcięcie bardzo długich włosów, a inne na radykalne ostre strzyżenie. Nic dziwnego! Krótkie włosy są tak samo kobiece i seksowne jak długie, ale za to o wiele mniej uciążliwe w pielęgnacji. Kto zdecydował się na krótką fryzurę i kto najlepiej w niej wygląda?

 

Polecamy: Tę modną, odmładzającą fryzurę zrobisz bez użycia… grzebienia!

 

Krótkie fryzury gwiazd

 

Ostatnią i najgłośniejszą metamorfozę przeszła Natalia Siwiec. Gwiazda do tej pory mogła się pochwalić bujną fryzurą i bardzo długimi włosami. Ale czas na zmiany! Teraz Natalia Siwiec ma krótkie włosy z przedziałkiem na środku głowy. Look klasyczny i skromny, a ciemniejszy kolor włosów dodaje Natalii charakteru. 

 

Zobacz: Natalia Siwiec drastycznie zmieniła fryzurę! Zobacz, jak teraz wygląda gwiazda!

 

Natalia Siwiec
Fot. Instagram

 

Na podobną przemianę zdecydowała się Maja Bohosiewicz. Aktorka też obcięła włosy i je przyciemniła, choć nie tak mocno jak Natalia Siwiec. Maja ma dwoje małych dzieci, więc krótsze włosy na pewno są dla niej wygodniejsze, a ich ułożenie nie zajmuje tak dużo czasu. Względy praktyczne są tu istotne, ale i estetycznych nie brakuje. 

 

Zobacz: Zapomnijcie o długich włosach Mai Bohosiewicz! Gwiazda zmieniła fryzurę! W nowym cięciu wygląda lepiej?

 

Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram

 

Na ostre cięcie postawiła za to Katarzyna Zielińska. Tak, aktorka jest fanką krótkich włosów już od lat, jednak co jakiś czas zmienia ich formę. Tym razem pochwaliła się krótką fryzurą z grzywką. 

 

Katarzyna Zielińska zmieniła fryzurę
Fot. Instagram

 

Na obcięcie włosów w ostatnim czasie zdecydowała się także Oliwia Bieniuk, Natasza Urbańska oraz nawet... Pippa Middleton! Możemy więc śmiało mówić o światowym trendzie;). Która gwiazda najlepiej wygląda w krótkiej fryzurze? Głosujcie!

 

Zobacz: Oliwia Bieniuk zmieniła fryzurę i... wygląda zupełnie jak Ania Przybylska! ZDJĘCIA

 

Przeczytaj też: Pippa Middleton już tak nie wygląda! Siostra księżnej Kate zmieniła fryzurę. Wygląda lepiej?

 

Oliwia Bieniuk
Fot. Instagram

 

Pippa Middleton
Fot. Instagram

Natasza Urbańska
Fot. ONS


Może Cię również zainteresować:

Jak uczesać się na studniówkę? Inspiracje znajdziesz u naszych największych gwiazd!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady