• patceg

Ewelina z Warsaw Shore pokazała zdjęcie w nowej fryzurze. Fani byli bezlitośni

Ewelina z Warsaw Shore w nowej fryzurze
Fot. ONS

Ekipa z Warsaw Shore od samego początku wzbudzała wiele kontrowersji, a widzowie nie byli zbyt przychylnie nastawieni do uczestników show. Po zakończeniu pierwszego sezonu osoby biorące udział w programie nie dały o sobie zapomnieć. Eliza i Trybson zostali niedawno rodzicami, a Ewelina i Paweł coraz częściej pokazują się razem na salonach. Zobacz: Ania z Warsaw Shore już tak nie wygląda. Na imprezie MTV pokazała się po operacjach

Nikt z nich nie ukrywa, że odcina kupony od swojej popularności, co można zaobserwować po ich profilach na portalach społecznościowych, gdzie chwalą się nowymi współpracami. Ewelina z Warsaw Shore na bieżąco zamieszcza także zdjęcia dokumentujące jej zmianę wyglądu. Po zakończeniu show postanowiła wziąć się za siebie i zaczęła trenować i zdrowo się odżywiać. Pierwsze efekty już są widoczne, ale uczestniczka cały czas eksperymentuje też z innymi rzeczami.

Właśnie opublikowała na Facebooku zdjęcie w nowej w fryzurze, które podpisała:

Teraz zamówiłam sobie włoski 55cm i grzywnę ktora moge przyczepić kiedy chce i odczepić kiedy mi sie to podoba. Świetna sprawa !

Fani od dawna zarzucają jej nadmierną sztuczność i apelują o to, aby trochę przystopowała. Dlatego to zdjęcie wywołało wśród nich falę negatywnych komentarzy.

Co sądzicie?

Zobacz: Koniec z krągłościami! Ewelina z Warsaw Shore mocno schudła, ale fani nadal bezlitośni
 
 

Wojtek z Warsaw Shore wśród gwiazd na EMA 2014:

 

Może Cię również zainteresować:

Ewelina i Paweł z Warsaw Shore szczerze o swojej miłości: Docieramy się [WIDEO]

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady