• Hades

Ewelina Lisowska zrobiła sobie afro. Pasuje jej?

Ewelina Lisowska w afro
Fot. ONS

Ewelina Lisowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. W ciągu roku finalistka "X-Factora" osiągnęła więcej niż niejedna gwiazda. Nagrała płytę, jej single grane są przez rozgłośnie radiowe, a na jej konto spływają ładne sumy. Zobacz: Ile zarobiła już Ewelina Lisowska?

Sukces Eweliny to w dużej mierze wyrazisty image, który jest połączeniem stylistyki retro z rockowym pazurem. Ewelina uwielbia skóry, ćwieki, wysokie buty i dziewczęce sukienki czy akcesoria. Na scenie prezentuje się zawsze w mocnym makijażu i z grzecznie zaczesanymi prostymi, bądź spiętymi włosami.

Ostatnio młoda gwiazda postanowiła pobawić się swoim wizerunkiem i zafundowała sobie nowe uczesanie. Zrobiła sobie na głowie afro. Fotkę z tej niewielkiej metamorfozy zamieściła na Facebooku. Musimy przyznać, że nowe uczesanie dodało Lisowskiej kobiecości. A wam jak się podoba?

Zobacz: Lisowska od trzech lat farbuje włosy. Jaki jest jej naturalny kolor?Ewelina Lisowska w drapieżnej sesji zdjęciowej:

Może Cię również zainteresować:

Ewelina Lisowska uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem: "Bardziej dążyłam do naturalności"

Źródło: Manuela Skubik, Krzysztof Plona

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje