Dwie imprezy, dwie zupełnie różne stylizacje! Edycie Górniak lepiej w bieli czy w różu? POJEDYNEK

Przedostatni tydzień września był bardzo pracowity dla Edyty Górniak. Gwiazda przebywała w Warszawie, gdzie miała kilka zawodowych zobowiązań. W sobotę zaśpiewała na zamkniętym koncercie, przed którym rozkoszowała się pysznym tofu (które przyleciało z Londynu), a w niedzielę wzięła udział w targach kosmetycznych. W ciągu dwóch dni zaprezentowała się w zupełnie odmiennych stylizacjach! W której wypadła lepiej? GŁOSUJCIE

 

Polecamy: Na tę koszulę wydały 4 tysiące złotych! Anna Lewandowska czy Marina? Kto lepiej ją wystylizował?

W długiej, białej, eleganckiej sukni od Riny Cossack, Edyta pojawiła się na scenie podczas zamkniętego koncertu w Warszawie. Zaśpiewała m.in utwór "Listen" z repertuaru Beyonce. Artystka wyglądała naprawdę subtelnie! Kreacja z odkrytymi ramionami była strzałem w dziesiątkę! Prosto, klasycznie, bez niepotrzebnych dodatków, czy przesadzonego makijażu! Dobra robota!

Na niedzielne targi wybrała różową sukienkę od zaprzyjaźnionego domu mody La Mania. Do kreacji z charakterystyczną kokardą dopasowała wysokie, szare, marszczące się kozaki Celebrity - możecie je kupić teraz w promocyjnej cenie za 1049 złotych! Jej stylizacja zdecydowanie rzucała się w oczy! Przypadła Wam do gustu?


Może Cię również zainteresować:

"Bardzo się zdziwiłam" Doda na temat decyzji Edyty Górniak! O co chodzi?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje