POJEDYNEK: Seksowne blondynki kochają gorącą czerwień! Która gwiazda lepiej wyglądała w czerwonej kreacji - Kurdej-Szatan czy Kożuchowska?

Czerwień jest stworzona dla blondynek! Udowadniają to Basia Kurdej-Szatan i Małgorzata Kożuchowska. Obie gwiazdy na wielkie gale wybrały bardzo podobne czerwone kreacje z błyszczącymi zdobieniami i dekoltami na plecach. Która z nich prezentowała się lepiej?

 

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan właśnie pokazała, na czym polega stylizacja na czerwony dywan. Musicie zobaczyć jej suknię na gali 25-lecia Polsatu!

 

Basia Kurdej-Szatan vs Małgorzata Kożuchowska

Basia Kurdej-Szatan wybrała swoją czerwoną kreację na rozdanie Telekamer 2017. Zdobiony top oraz spódnica pochodzą z kolekcji marki Laurelle. Góra kreacji gwiazdy miała dekolt w kształcie litery V z przodu oraz z tyłu. Dół doskonale podkreślał jej figurę. 

Basia Kurdej-Szatan
Fot. East News

Z kolei Małgorzata Kożuchowska wybrała swoją czerwoną kreację na galę z okazji 25-lecia Polsatu. Body oraz spódnicę o fasonie syreny zaprojektowała Viola Piekut. Kreacja miała zakryty dekolt z przodu, rękawy do łokci oraz seksowny okrągły dekolt na plecach. 

 

Małgorzata Kożuchowska
Fot. East News

To, co łączy obie kreacje prócz koloru, to bez wątpienia bogato zdobione topy - Basi Kurdej-Szatan miał koronkowe wykończenie z błyszczącymi dżetami, natomiast Małgorzaty Kożuchowskiej ozdobiony był czerwonymi cekinami. 

 

Który look bardziej wam się podoba?

 

Zobacz: Najmocniejszy trend 25-lecia Polsatu? Zmysłowa czerwień! Zobaczcie, kto wyglądał w niej najlepiej!

 

Przeczytaj też: Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" na gali z okazji 25-lecia Polsatu! Kto wypadł najlepiej? ZDJĘCIA


Może Cię również zainteresować:

Kogo chcielibyście zobaczyć w Tańcu z Gwiazdami? Czy te gwiazdy dadzą się namówić?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona
Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady