Lewandowska przyćmiła wszystkie gwiazdy na balu TVN-u? PLEBISCYT na najpiękniejszą kreację z balu

Za nami kolejny bal Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Co rok stacja TVN organizuje charytatywną wielką imprezę, na której pojawiają się największe gwiazdy, nie tylko te, które są twarzami stacji. I tak na imprezie mogliśmy podziwiać Annę Lewandowską, Paulinę Krupińską, Katarzynę Zielińską, Agnieszkę Woźniak-Starak, Annę Wendzikowską, Martynę Wojciechowską, Zosię Ślotałę, Olę Żebrowską czy Małgorzatę Kożuchowską. Która z nich wyglądała najlepiej? Wybierzcie najpiękniejszą kreację z balu i poznajcie szczegóły poniżej.

Zobacz: Lewandowska, Wojciechowska z ukochanym, Krupińska - zobacz, kto pojawił się na Balu TVN! ZDJĘCIA

Anna Lewandowska zaprezentowała się w kreacji od duetu Bohoboco. Suknia pozornie wyglądała bardzo skromnie - była długa, bardzo minimalistyczna, z niewielkim dekoltem. Jednak wystarczyło, by trenerka się odwróciła, a ciężko było oderwać od niej wzrok. Na nieco większy przepych postawiła Paulina Krupińska, która miała na sobie suknię od Violi Piekut. Kreacja miała dekoracyjne elementy florystyczne i tiulowy dół. Martyna Wojciechowska wybrała czerwoną suknię, seksownie odsłaniającą ramiona. Do tego wybrała czarny pasek podkreślający talię i czarne czółenka.

 

Zobacz: Wow! Gwiazda stacji TVN z dużym ciążowym brzuszkiem na balu! Sprawdź, kto niedługo zostanie mamą

 

 

Oczywiście na balu nie zabrakło gwiazd, które postawiły na klasyczną i ponadczasową czerń. Do tego grona należały Agnieszka Woźniak-Starak, Ola Żebrowska i Małgorzata Kożuchowska. Suknia Agnieszki Woźniak-Starak robiła wrażenie - szerokie rękawy, odsłonięte ramiona i wzory nie pozwalały przejść obok niej obojętnie. Równie dużą uwagę skupiła na sobie Małgorzata Kożuchowska, która postawiła na bardzo seksowny look - obcisła suknia mocno podkreślała jej figurę, a wielki dekolt na plecach odsłaniał sporo nagiego ciała…

 

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w bardzo odważnej kreacji na balu TVN! Schudła? Zobacz ZDJĘCIA

 

 

Ma balu zjawiła się także Anna Wendzikowska w zaawansowanej ciąży i kreacji Just Paul. Nie zabrakło także Zosi Ślotały w zielonej sukni z asymetryczną górą i falbanami. Katarzyna Zielińska postawiła na oryginalny look - wybrała kombinezon z trenem! 

 

Zobacz: Anna Wendzikowska z wielkim brzuszkiem na balu TVN-u! Gwiazda lada dzień zostanie mamą

 

Który look był najpiękniejszy?

 

 


Może Cię również zainteresować:

Kulisy wywiadów z gwiazdami na 2.urodziny Party.pl. Jak zachowują się, gdy kamera "nie nagrywa"? ;)

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje