POJEDYNEK: Taki wybór na wielką galę to rzadkość! Kalczyńska i Kożuchowska w spodniach na Paszportach Polityki. Która zrobiła to lepiej?

To nie był oczywisty wybór! Na wielkie gale gwiazdy zwykle wybierają balowe suknie lub koktajlowe sukienki. Kreacje ze spodniami w roli głównej nadal są niezwykłą rzadkością, lecz dzięki temu wyróżniają się na czerwonym dywanie. Nie można przejść obok nich obojętnie! Szczególnie jeśli bohaterka takiej stylizacji może pochwalić się nogami do nieba! ;) 

 

Zobacz też: Paszporty Polityki: Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w komplecie od polskiego projektanta – i NAPRAWDĘ DROGĄ torebką

 

Anna Kalczyńska słynie z wielkiej klasy i dobrego wyczucia stylu. Prezenterka "Dzień dobry TVN" pojawiła się na rozdaniu Paszportów Polityki w ponadczasowym, czarnym garniturze ze spodniami, zaprasowanymi na kant. Nuda? Nic z tych rzeczy! W wydaniu Anny Kalczyńskiej pozornie nudny garnitur zyskał nowoczesny charakter. A wszystko za sprawą stylowych dodatków - modnych botków ze ostrymi noskami i długich, złotych kolczyków.

 

Małgorzata Kożuchowska na ten wyjątkowy wieczór również wybrała spodnie, które zamiast tradycyjnego kantu miały... szpiczaste kolce! Aktorka po raz kolejny udowodniła, że nie boi się eksperymentów z modą. Górę stylizacji stanowiła luźna marynarka o kroju kimono, lecz gdy gwiazda ją zdjęła... odsłoniła koronkowy top w kolorach błękitu, fioletu i srebra. 

 

Który wieczorowy look ze spodniami lepszy? Klasyczny czy eksperymentalny? ;)

Głosujcie!

 

 

Polecamy: Kożuchowska, Woźniak-Starak, Kaczyńska i mnóstwo innych gwiazd w czerni na gali Paszporty Polityki. Czy to na znak protestu?

 

Anna Kalczyńska 

Anna Kalczyńska
Fot. ONS

Anna Kalczyńska
Fot. ONS

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska
Fot. East News

Małgorzata Kożuchowska
Fot. East News


Może Cię również zainteresować:

Czy Hanka powróci do "M jak miłość"?! Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie tajemnicze zdjęcie!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady