• Bazyl Starewicz

Która z WAGs miała najpiękniejszą suknię ślubną? GŁOSUJCIE w naszym plebiscycie!

 

Wszyscy z nas dorastają marząc o ślubie niczym z bajki. I jeśli istnieje ktokolwiek, kto rzeczywiście może pochwalić się perfekcyjnym weselem – łącznie z perfekcyjną suknią ślubną – jak prosto z filmu Disneya – są to małżonki piłkarzy.

 

Więcej: Grosicka, Jesicca Ziółek, rodzina Peszki. Piłkarze z całymi rodzinami rozpoczęli zgrupowanie w Juracie!

 

Od Anny i Roberta Lewandowskich, Mariny i Wojciecha Szczęsnych aż po Sarę i Artura Boruców – w ciągu ostatnich paru lat z zachwytem przyglądaliśmy się ceremoniom zaślubin słynnych piłkarzy polskiej reprezentacji. Ale w centrum uwagi jest zawsze panna młoda! Dlatego postanowiliśmy wybrać z wami najpiękniejszą suknię ślubną polskich WAGsów. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby lepiej się im przyjrzeć!

 

Więcej: Maciej Rybus zdradza, czy jego żona Rosjanka będzie kibicować Polsce w czasie mundialu! Zdziwicie się!

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

 

Marina Łuczenko-Szczęsna

 

 

Marina powiedziała Wojciechowi Szczęsnemu „tak" 21 maja 2016 roku w bliżej nieokreślonej lokalizacji w Grecji w sukni ślubnej od izraelskiej projektantki Miry Zwillinger.

 

Anna Lewandowska

 

 

Robert Lewandowski i Anna Stachura wzięli ślub 22 czerwca 2013 roku w Serocku. Za projektem sukni panny młodej stoi Maciej Zień.

 

Dominika Grosicka

 

 

Kamil i Dominika Grosiccy są już małżeństwem od sześciu lat. Para stanęła przed ołtarzem 7 października 2011 roku. 

 

Lana Rybus 

 

 

Para pobrała się 18 marca 2018 roku w położonej na Kaukazie Osetii Północnej. Wówczas małżonka piłkarza, Lana, wystąpiła w koronkowej sukni o fasonie syreny z tradycyjnym welonem. Następnie Lana przebrała się w tradycyjny strój ślubny regionu Osetii. 

 

Anna Fabiańska

 

 

Łukasz Fabiański i Anna Grygier wzięli ślub w rodzinnych Szamotułach (piłkarz i jego partnerka poznali się tam w liceum) w 2013 roku. Panna młoda postawiła na tiulową kreację z dekoltem typu carmen i długim trenem.

 

Sara Boruc

 

 

Sara Mannei wzięła ślub z Arturem Borucem na greckim Mykonos 1 lipca 2014 roku. Panna młoda miała na sobie spódnicę od Zuhaira Murada oraz sweter marki Chaos by Marta Boliglova.

 

Edyta Zając-Rzeźniczak

 

 

Kuba Rzeźniczak i Edyta Zając wzięli ślub 11 czerwca 2016 roku. Do sieci wyciekło tylko jedno zdjęcie tuż sprzed ceremonii – na szczęście możemy na nim całkiem dobrze się przyjrzeć sukni ślubnej panny młodej.

 


Może Cię również zainteresować:

"Obserwuję to z dużym niesmakiem!" Rozenek komentuje to co się stało po mundialu!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut