czytasz teraz: Agnieszka i Piotr Woźniakowie -Starakowie w podróży poślubnej...

następny artykuł Rolnik szuka żony: Grzesiek każe ciężko...

"Gdyby nie to, że czas odejść niedługo..." Witold Pyrkosz odchodzi z "M jak miłość"? Mamy komentarz!

Witold Pyrkosz niedawno obchodził 90 urodziny! Na planie "M jak miłość" wyprawiono mu huczne urodziny i nagrano kulisy serialu poświęcone temu wybitnemu aktorowi. Podczas przemowy Witold Pyrkosz powiedział zdanie, które może być zinterpretowane jako zapowiedź jego odejścia z "M jak miłość". Czy po 16 latach pracy na planie serialu przestanie wcielać się w rolę Lucjana Mostowiaka?

Zdumiony jestem, że zrobiliśmy już tyle odcinków, to jest makabra. Gdyby nie to, że czas odejść niedługo, pociągnąłbym jeszcze z 50 tych dniówek - powiedział aktor.

Zobaczcie całe wideo i oceńcie sami, co Witold Pyrkosz miał na myśli. Jak na słowa aktora zareagowała produkcja serialu? Dopytaliśmy produkcję o to, czy aktor rzeczywiście planuje odejścia z kultowego serialu.

Witold Pyrkosz nie odchodzi z serialu "M jak miłość", a obchodzone ostatnio na planie 90. urodziny aktora nie były żadnym pożegnaniem! - powiedziała Party.pl Karolina Baranowska z produkcji serialu "M jak miłość". 

Zobaczcie wideo z urodzin aktora na planie "M jak miłość"!

 

Zobacz także: Witold Pyrkosz skończył 90 lat. Jak spędził urodziny? Na planie "M jak miłość" z serialową rodziną!

Witold Pyrkosz grał w takich serialach jak "Janosik", "Czterej pancerni i pies" czy filmie "Va bank". Teraz najbardziej jest znany z "M jak miłość".

Witold Pyrkosz skończył 90 lat. Urodziny na planie M jak miłość

Polub nas na FB

Czy uważasz, że bez Witolda Pyroksza "M jak miłość" będzie jeszcze takie samo?

SERIALE:

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady