Karolak o nowym sezonie "Rodzinki.pl": "Ten sezon piszą Polacy!" Przeprowadzka, studia, problemy...

Tomasz Karolak opowiedział o nowym sezonie "Rodzinka.pl"! Już wkrótce na antenie TVP pojawi się 9. już sezon jednego z najbardziej lubianych seriali Polaków. Tomasz Karolak ostatni weekend spędził we Wrocławiu na festiwalu Capital of Rock organizowanym w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. W przerwie między koncertami opowiedział o pracy nad 9. sezonem serialu „Rodzinka.pl”.

9. sezon, który teraz kręcimy i będziemy kończyć w październiku, piszą Polacy. To już nie jest format kanadyjski przenoszony na polskie warunki. Serial jest pisany w całości przez Patricka Yokę i Karola Klementewicza. Okazuje się, że mają takie wyczucie, że niektóre sceny są lepsze niż w oryginale…

Wiemy już, że Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) przeprowadzą się do mieszkania w Warszawie, a najstarsi synowie (Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski) wyfruną z rodzinnego gniazda. Jak zdradza Karolak, choć chłopaki dorośli, wciąż będą przysparzać problemów rodzicom i jednocześnie obiecuje, że będzie się z czego pośmiać.

Kręcimy dalej. Jest fajnie! Jest moc! Jest śmiesznie! – dodaje.

Czekacie na 9. sezon "Rodzinki.pl"?

 

Zobacz: A jednak! Tomasz Karolak szykuje się do ślubu z Violą Kołakowską. Aktor zdradził, kiedy odbędzie się uroczystość!

Tomasz Karolak o nowym sezonie "Rodzinki.pl"

Tomasz Karolak na ściance

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Lubisz serial Rodzinka.pl?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady