• Wera

A jednak! Będzie ślub w "M jak miłość"! Zastraszona Iza zostanie żoną Artura

M jak miłość, ślub

Jeśli wątek Izy (Adriana Kalska) i Artura (Tomasz Ciachorowski) przyprawia Was o ciarki, to mamy kolejną porcję ciekawostek z planu "M jak miłość". Skalski dopnie swego i zaciągnie Izę przed ołtarz! 

 

Lewińska będzie próbowała uciec i uwolnić się od szaleńca, ale wszystko na marne. W dniu ślubu Artur zastraszy ukochaną i zagrozi, że jeśli do ślubu nie dojdzie, to on oskarży ją o bicie Mai (Ania Wierzchoń) i na zawsze odbierze jej córkę! Okaże się nawet, że psychopata ma już gotową sfałszowaną dokumentację, która potwierdzi jego doniesienia. 

 

Zobacz: "M jak miłość": Biurowa bójka Magdy i Karoliny, zarzuty o karierę przez łóżko... A to dopiero początek!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Iga Krefft odchodzi z "M jak miłość"?!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Iza ze strachu zostanie żoną Artura!

W "M jak miłość" Iza ze strachu zostanie żoną Artura, ale już teraz wiadomo, że to małżeństwo nie potrwa długo. Lewińska nie kocha Artura i zrobi wszystko, by się go pozbyć ze swojego życia. Szkoda, że dopiero teraz zrozumiała, jaki błąd popełniła godząc się na wszystko, czego żądał Skalski.

 

Tomasz Ciachorowski, który w serialu wciela się w postać znienawidzonego Artura, udostępnił na swoim profilu zdjęcie z ceremonii. Tak będzie wyglądał pan młody w "M jak miłość"! 

 

Fot. fot. Instagram

 

Iza już wiele razy doświadczyła przemocy ze strony przyszłego męża.

M jak miłość odc. 1366
Fot. Mat. prasowe

Myślisz, że małżeństwo Izy i Artura ma szansę przetrwać?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady