Plebiscyt na SERIAL ROKU 2017 Party.pl! Na prowadzeniu... "Policjantki i policjanci"! To już ostatni dzień! GŁOSUJ!

 

Wybierz z nami SERIAL ROKU 2017 Party.pl! W zeszłym roku bezkonkurencyjny okazał się serial "O mnie się nie martw", ale tuż za nim uplasowały się "Na sygnale" oraz „Na dobre i na złe”. Jak będzie w tym roku? Serca widzów podbiły nowe produkcje, takie jak "Diagnoza" czy „W rytmie serca” . Inne od lat są oglądane i bardzo lubiane, takie jak „Przyjaciółki” czy „Barwy szczęścia”. Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć "Na sygnale" czy "Pierwszej miłości". Jesteśmy ciekawi, który serial  w 2017 roku oglądaliście najchętniej. OTO NOMINOWANI:

M JAK MIŁOŚĆ
PRZYJACIÓŁKI
DIAGNOZA
W RYTMIE SERCA
BARWY SZCZĘŚCIA
NA DOBRE I NA ZŁE
KLAN
NA SYGNALE
BELFER 2
O MNIE SIĘ NIE MARTW
PIERWSZA MIŁOŚĆ 
POLICJANTKI I POLICJANCI 

Dlaczego akurat te seriale nominowaliśmy? Uzasadnienia poniżej! 

Głosowanie potrwa do 31. grudnia do godziny 23:59! Wyniki ogłosimy 1-2 stycznia 2017! Aktorów ze zwycięskiego serialu zaprosimy do naszej redakcji, gdzie będzie czekała na nich nasza statuetka! 

Zobacz także: Wybierz z nami FENOMEN ROKU Party.pl! Do kogo powędruje nasza statuetka? ZAGŁOSUJ!

 

„M jak miłość” - w tym roku  w serialu TVP 2 wydarzyły się niezapomniane, szczęśliwe i wzruszające chwile. Tomek zmarł, a Andrzej Młynarczyk odszedł z serialu. Pożegnaliśmy serialowego dziadka Lucjana (Witold Pyrkosz), a serialowa Natalka wyszła za mąż. Czy ktoś ma wątpliwości, że po 17 latach emisji serial nadal budzie wielkie emocje?

 

„Przyjaciółki” - goszczą od 5 lat na antenie Polsatu. Właśnie skończył się 10. sezon przygód Zuzy, Ingi, Patrycji oraz Anki, a widzowie kochają je nadal mocno. Ciąże, rozstania, zdrady i powroty, ale przyjaźń przede wszystkim! Czy to nie jest piękne?

 

„Na dobre i na złe” - ma już 18 lat i jest to najchętniej oglądany serial medyczny w Polsce. Bo kto by nie chciał być pacjentem w Leśnej Górze? Perypetie lekarzy i personelu szpitala nadal wzbudzają wielkie emocji. Teraz kibicujemy nowym bohaterom oraz... starym związkom - Wiki i Adamowi oraz Lenie i Witkowie.

 

„Diagnoza” - serial zadebiutował we wrześniu i podbił serca widzów TVN. Co się przydarzyło Annie? Czemu Artman zniszczył jej życie? Czy Leśniewska jest dobra czy zła? Pierwszy sezon zelektryzował kilkumilionową widownię, a drugi już w przygotowaniu. Cieszycie się?

 

„O mnie się nie martw” - serial ma już 7 sezonów, zawsze walczył z innymi programami o oglądalność i jest tak dobry, że wygrywał. Perypetie Igi i Marcina oraz ich szalonych znajomych, przyjaciół, klientów i rodziny nadal bawią i wzruszają.

 

„W rytmie serca” - nowy serial Polsatu kręcony w Kazimierzu Dolnym sprawił, że serca widzów też przyśpieszyły swój rytm. Doktor Żmuda - charyzmatyczny chirurg z kłopotliwą przeszłością. Kochająca się w nim pielęgniarka Maria oraz policjantka, która też ma oko na lekarza. Co z tego wyniknie? Drugi i trzeci sezon już się kręcą!

 

„Barwy szczęścia” - serial ma już okrągłe 10 lat i nadal utrzymuje się w pierwszej trójce najchętniej oglądanych produkcji w Polsce! Powoli w wątkach zaczyna dominować młode pokolenie - Angela, Oliwka, Kajtek, Zuzia czy Hubert z Klarą. Poruszane są w nim sprawy społeczne, życiowe, takie jakie ma każda rodzina w Polsce.

 

„Klan” - nieśmiertelny i flagowy serial TVP 1. W tym roku obchodził 20 lat istnienia. Wszystkich zelektryzowała myśl, że być może serial zostanie zdjęty z anteny, na szczęście okazało się to nie prawdą i dalej możemy cieszyć się losami Lubiczów.

 

„Belfer 2” - wszyscy czekali z zapartym tchem na drugi sezon serialu „Belfer 2”. Tym razem nauczyciel polskiego zjawił się we wrocławskim liceum i … Czy nadal zuchwała i rozwydrzona młodzież kontra tytułowy belfer wzbudzają emocje? Serial wyławia młode talenty aktorskie i trzyma w napięciu. Perełka!

 

„Pierwsza miłość” - nie przerwanie od 13 lat gromadzi dużą widownie, a losy Krystiana, Marysi czy Artura oraz mieszkańców Wadlewa to wątki, które nigdy się nie znudzą. A ostatnio dominują w nim nawet historie kryminalne! To nie jest zwykła telenowela!

 

„Policjantki i policjanci” - to niesamowity serial TV 4 o ciężkiej pracy policjantów, a także o ich miłościach, dylematach czy życiowych wyborach. Mimo że nie należy do żadnej głównej anteny ma wielką rzesze fanów. Kto nie chciał choć przez chwile być kiedyś dobrym policjantem?

 

„Na sygnale” - przygody dzielnej ekipy pogotowia ratunkowego z Leśnej Góry są czasem jak z serialu kryminalnego. Rozboje, porwania, awantury domowe czy rozwiązywanie zagadek pacjentów z ciekawymi przypadkami medycznymi. Jak tego serialu nie kochać tym bardziej, że zespół „Na sygnale” to paczka przyjaciół z wielkim poczuciem humoru.


Może Cię również zainteresować:

Nie uwierzycie, czego produkcja serialowa zakazuje Patrykowi Pniewskiemu! "Musiałbym płacić kary"

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady