Kultowy serial "Magda M." powraca?! Joanna Brodzik wyznaje: "Stało się! Ciąg dalszy "Magdy M."

Joanna Brodzik

Fani kultowego serialu TVN-u "Magda M." z pewnością ucieszą się z tej nowiny! Joanna Brodzik zaskoczyła bowiem wszystkich swoim wyznaniem na Facebooku, dotyczącym kontynuacji serialu. Co więcej wiadomo o planach w związku z "Magdą M."? 

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: "Magda M." powraca! Czy Joanna Brodzik zagra w kontynuacji czy zastąpi ją inna aktorka?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

"Magda M." będzie miała ciąg dalszy!

Joanna Brodzik, która wcielała się w główną i tytułową rolę w serialu napisała na Facebooku zaskakujące wyznanie. Okazuje się, że losy prawniczki Magdy będą mieć ciąg dalszy, ale... jest jeden haczyk.

- "Stało się! Ciąg dalszy "Magdy M." ma już swojego wydawcę" - skoro Radosław Figura już oficjalnie ogłosił tę nowinę - nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na dalsze losy Magdy i jej przyjaciół! Też z chęcią przeczytacie tę książkę?#MagdaMwiecznieŻywa - napisała Joanna Brodzik na Facebooku.

Tematy podchwycił Paweł Małaszyński, którego mogliśmy podziwiać u boku Joanny Brodzik. Aktor opublikował fotografię z aktorką i wyraźnie zainteresował się tematem. 

- Radosław Figura tak znienacka? Gruchnęła wieść... Ciekawe co u nich słychać... — z: Daria Widawska, Joanna Brodzik, Katarzyna Bujakiewicz,Bartek Kasprzykowski i Magda M - napisał Paweł Małaszyński.

Okazuje się,  że za wszystkim stoi właśnie Radosław Figura, twórca scenariusza serialu, który teraz napisał dalsze losy Magdy M. w powieści. Jednak, kto wie, być może doczekamy się także ekranizacji? Chcielibyście?

 

Zobacz: Który serial powinien wrócić na antenę? Wybraliście ZWYCIĘZCĘ! To spore zaskoczenie!

 

Przeczytaj też: Brodzik sama zarabia na rodzinę? Aktorka zdradziła całą prawdę

 

Joanna Brodzik poinformowała na Facebooku swoich fanów o kontynuacji losów "Magdy M."!

Joanna Brodzik

 

Paweł Małaszyński też jest zaciekawiony dalszymi losami serialowych bohaterów

Paweł Małaszyński

Plebiscyt Party

Oglądałeś serial "Magda M."?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje