Powstał Komitet Obrony Klanu
East News

Fani serialu "Klan" domagają się, aby serial nie zniknął z ramówki Telewizji Publicznej! Na Facebooku powstał nawet Komitet Obrony Klanu, który wystosował petycję do nowych władz TVP, aby zmieniły zdanie w sprawie serialu. Jak informuje Super Express, czytelnicy tabloidu również dołączyli do protestów KOK. Pomysł fanów Klanu spodobał się jednej z aktorek w nim występujących. Laura Łącz kibicuje internautom i wierzy, że telenowela jednak nie zniknie z anteny.

Wiem, że są gorące protesty, więc zobaczymy, jak to będzie. Mam nadzieję, że fani będą działać, już działają. Być może będzie to kontynuowane. Ale to nie zależy od aktorów- przyznała w rozmowie z SE. Będzie mi przykro, jeżeli serial się skończy. Wielokrotnie były takie plany, potem widzowie protestowali tak gorąco, że te plany się zmieniały. Mam dużo swoich poetyckich monodramów, z którymi jeżdżę po Polsce i odbywam spotkania z ludźmi w różnym wieku, młodzieżą i osobami dorosłymi, i wiem, jak wielu wiernych widzów ma ten serial. Nie można takich seriali jak "M jak miłość", "Klan" czy "Barwy szczęścia" oceniać z perspektywy warszawskich elit czy grupy ludzi o innych gustach czy preferencjach telewizyjnych.

Przypominamy, że o możliwym zakończeniu serialu poinformował Tomasz Stockinger. Aktor przyznał wówczas, że nikt z obsady Klanu nie został zaproszony na prezentację wiosennej ramówki TVP. I chociaż rzecznik prasowa, Aleksandra Gieros Brzezińska zapewniała później, że losy telenoweli nie są jeszcze przesądzone, to wypowiedź Jana Pawlickiego w radiu TOK FM nie pozostawia złudzeń. Nowy dyrektor TVP1 przyznał wówczas, że odcinki Klanu będą emitowane do końca 2016 roku.

Precyzyjnie mówiąc: chciałbym, żeby został do końca roku:)  -na Twitterze doprecyzował Pawlicki.

Podpiszecie petycję w sprawie Klanu?

 

Zobacz także: W "Klanie" promują projekt PiS "500 zł na dziecko". Zobaczcie koniecznie to wideo!

 

Na Facebooku fani apelują o podpisanie petycji.

Fani serialu Klan nie zgadzają się na zakończenie jego emisji.

W sieci powstał Komitet Obrony Klanu.

 

Więcej na temat Klan Laura Łącz