• Party

Wybierz Serial Dekady magazynu "Party" i GŁOSUJ w naszym plebiscycie! Największą szansę na zwycięstwo ma serial...

...kultowe już "Ranczo"! Ale każdy z tytułów ma swoich wiernych widzów - "M jak miłość", "Przyjaciółki", "Na Wspólnej" albo perypetie Kiepskich? Który z seriali zasługuje na miano Serialu Dekady? Głosujcie! Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na Wielkiej Gali z okazji 10-lecia magazynu "Party"! Głosowanie trwa do 10 września!

Ostateczne wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 19 października po zsumowaniu wyników głosowania internetowego i sms-owego.

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą!

 

Party plebiscyt
Fot. Party.pl

Nominacje do tytułu Serialu Dekady magazynu "Party"

 

„M jak miłość”

Losy rodziny Mostowiaków to najpopularniejszy serial w historii polskiej telewizji: każdy odcinek śledzi 
ok. 6–7 mln widzów. Czy wygra też i w naszym plebiscycie?


„Ranczo”

Historia mieszkańców małej miejscowości Wilkowyje była jednym z największych hitów TVP1. W rekordowym momencie gromadziła przed telewizorami ponad 7 mln widzów.


„Przyjaciółki”

Najmłodszy serial w naszych nominacjach. Choć emitowany jest dopiero od 2012 roku, szybko zdobył fanów. Ostatnie dwa sezony serii oglądało średnio 2 mln osób.


„Świat według Kiepskich”

Choć serial zbiera mniejszą widownię niż jego konkurencja (średnio ok. 1,7 mln widzów), to jest rekordzistą w zarabianiu na reklamach. Tylko w zeszłym roku przyniósł Polsatowi aż 260 mln złotych dochodu!


„Na Wspólnej”

Słodko-gorzki obraz życia warszawiaków od 14 lat cieszy się niesłabnącą sympatią widzów! Szczyt popularności przeżył w 2013 roku, kiedy oglądało go ponad 3 mln widzów!

Może Cię również zainteresować:

Przed nami trzeci odcinek "Rolnik szuka żony 4" o godz. 21.10. Jak będą wyglądać spotkania z wybranymi osobami? ZWIASTUN

Polecamy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady