• Party

Wybierz Serial Dekady magazynu "Party" i GŁOSUJ w naszym plebiscycie! Największą szansę na zwycięstwo ma serial...

Każdy z tytułów ma swoich wiernych widzów - "M jak miłość", "Przyjaciółki", "Na Wspólnej" albo perypetie Kiepskich? Który z seriali zasługuje na miano Serialu Dekady? 

 

Głosowanie trwało do 10 września! Oto jego wyniki.

 

 

Party plebiscyt
Fot. Party.pl

Nominacje do tytułu Serialu Dekady magazynu "Party"

 

„M jak miłość”

Losy rodziny Mostowiaków to najpopularniejszy serial w historii polskiej telewizji: każdy odcinek śledzi 
ok. 6–7 mln widzów. Czy wygra też i w naszym plebiscycie?


„Ranczo”

Historia mieszkańców małej miejscowości Wilkowyje była jednym z największych hitów TVP1. W rekordowym momencie gromadziła przed telewizorami ponad 7 mln widzów.


„Przyjaciółki”

Najmłodszy serial w naszych nominacjach. Choć emitowany jest dopiero od 2012 roku, szybko zdobył fanów. Ostatnie dwa sezony serii oglądało średnio 2 mln osób.


„Świat według Kiepskich”

Choć serial zbiera mniejszą widownię niż jego konkurencja (średnio ok. 1,7 mln widzów), to jest rekordzistą w zarabianiu na reklamach. Tylko w zeszłym roku przyniósł Polsatowi aż 260 mln złotych dochodu!


„Na Wspólnej”

Słodko-gorzki obraz życia warszawiaków od 14 lat cieszy się niesłabnącą sympatią widzów! Szczyt popularności przeżył w 2013 roku, kiedy oglądało go ponad 3 mln widzów!

 

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą!


Może Cię również zainteresować:

To było najlepsze Party w mieście! Zobaczcie kulisy urodzin magazynu "Party"

Źródło: Gary Muvaut
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady