Czy pamiętasz jak zakończyły się wszystkie sezony „Przyjaciółek”? Sprawdź, czy masz dobrą pamięć! ;) QUIZ

Przyjaciółki” to serialowy hit telewizji Polsat, który w każdy czwartkowy wieczór przyciąga tłumy widzów przed telewizory. Obecnie zbliżamy się do zakończenia 10. sezonu produkcji, które z pewnością nas zaskoczy (a może nawet wgniecie w kanapy?)! A czy pamiętacie poprzednie losy Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki? Jak zakończyły się wszystkie serie? Sprawdźcie swoją pamięć, robiąc nasz quiz! 

 

Zobacz:

Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;)

Który facet z "Przyjaciółek" najbardziej do Ciebie pasuje? Rozwiąż nasz PSYCHOTEST!

Do której z "Przyjaciółek" jesteś najbardziej podobna? PSYCHOTEST

Którym bohaterem "Przyjaciółek" jesteś? Dorotką, Pawłem, a może Dagmarem? PSYCHOTEST

  • 1 . Zacznijmy od początku - W 1. sezonie "Przyjaciółki" spotkały się po latach i odnowiły kontakty. Okazało się, że każda z nich przeżywa swoje osobiste dramaty. Jak się zakończył sezon?


  • 2 . W 2. sezonie Patrycja z Michałem starali się o dziecko, Inga szukała nowej pracy oraz romansowała z Piotrem, Anka zaczęła uczęszczać na spotkania AA, a Zuza odnowiła swoje kontakty z matką. Jak zakończył się ten sezon?


  • 3 . W 3. sezonie Zuza zamieszkała z Wojtkiem i okazało się, że jest w ciąży, Inga poznała przystojnego sąsiada Szymona, Anka postanowiła rozwieść się z Pawłem, a Patrycja zaczęła odwiedzać dzieci z Domu Dziecka… Jak to wszystko się skończyło?


  • 4 . W 4. sezonie Inga zaczęła romans z Szymonem, Anka trafiła do aresztu, Patrycja i Michał wzięli ślub, a Zuza poroniła. Jak zakończył się sezon?


  • 5 . W 5. sezonie Zuza zaczęła romans z ojcem Ingi, Jerzym, a Anka z młodszym Maćkiem, Patrycja odkryła swoją chorobę i ciążę, Inga zaręczyła się z Szymonem. Jak skończył się sezon?


  • 6 . W 6. sezonie Patrycja urodziła synka Mikołaja, Inga zaczęła romans z Robertem i zaszła w ciążę, Anka i Paweł przeżywali wypadek Julki - ich córka trafiła do aresztu, Zuza znów zaczęła romans z Wojtkiem, ale wciąż myślała o Jerzym… Jak skończył się sezon?


  • 7 . W 7. sezonie Patrycja i Michał nieustannie się kłócili, Anka podejrzewała, że ma raka, Zuza zaczęła romans z Jaśkiem, a Inga zaręczyła się z Robertem. Jak skończył się sezon?


  • 8 . W 8. sezonie Zuza rozpaczliwie chciała mieć dziecko z Jaśkiem, Patrycja rozstała się z Michałem, córka Ingi zdecydowała się lecieć do Stanów do ojca, a Inga i Robert wraz z nią, Anka zaczęła pracować w kancelarii u Wiktora. Jaki był koniec serii?


  • 9 . W 9. sezonie Michał zginął w wypadku, a Patrycja pogrążyła się w żałobie, z której wyciągnął ją Wiktor, Inga urodziła córeczkę Marysię, a Anka i Paweł postanowili wziąć drugi ślub. Jak skończył się sezon?Może Cię również zainteresować:

„Widzowie mogą się na nią bardzo zdenerwować”! Roma Gąsiorowska zdradza, co dalej z Wiki w „Przyjaciółkach”

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady