Powiedz TAK!: Mamy zwiastun ostatniego odcinka! Sylwia Gliwa w sukni ślubnej! WIDEO

Przed nami ostatni odcinek serialu "Powiedz TAK!". Przyjaźń Basi (Katarzyna Zawadzka), Wiktora (Paweł Domagała), Justyny (Agnieszka Więdłocha) i Bartka (Nikodem Rozbicki) zawiśnie na włosku!

 

Co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku? Zobaczcie zdjęcia i zwiastun!

 

Powiedz TAK! - finał ostatniego sezonu!

Basia idzie z Justyną po wyniki badań, a lekarz zleca dziewczynie kolejną serię. Olga (Sylwia Gliwa) nalega, aby Basia zrobiła przyjęcie weselne. Tadeusz (Piotr Gąsowski) szantażuje Oskara (Cezary Pazura). Jednak Adamczyk nagrywał swoich klientów i decyduje się na „zamknięcie ust” Tadeuszowi tymi nagraniami. Olga kłóci się z Michałem (Mikołaj Roznerski) o to, jak ma wyglądać uroczystość. Justyna przyparta do muru wyznaje Bartkowi, że zakochała się w Wiktorze. Między Bartkiem a Wiktorem dochodzi do kłótni. Bartek nie może się pogodzić ze stratą Justyny. Michał ucieka sprzed ołtarza. Wybiega z kościoła za Basią. Wyznaje jej miłość. Olga jest zdruzgotana. Basia wściekła ucieka w ramiona Wiktora. Kiedy całuje go w progu, dostrzega w głębi mieszkania Justynę...

Czy nowa miłość Justyny rzuci cień na jej przyjaźń z Basią? Kogo wybierze Wiktor – Basię czy Justynę? Czy przyjaźń czwórki bohaterów przetrwa?


Trzynasty, finałowy odcinek serialu "Powiedz TAK!" – we wtorek  o godzinie 22.10 w Polsacie.

 

Zobacz: Weronika Rosati wzięła ślub!? Zobaczcie jej suknię ślubną

 

Ostatni odcinek Powiedz TAK!
Ostatni odcinek Powiedz TAK!
Ostatni odcinek Powiedz TAK!

Często chodzisz na śluby?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje