Nowe odcinki "Przyjaciółek" już 2 marca w Polsacie. Co czeka fanów w 9. sezonie? ZWIASTUN

Źródło: Polsat

Już 2 marca na antenę Polsatu wracają "Przyjaciółki"!  Czy Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ponownie zostanie żoną Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Niepłodność, zerwanie i zwolnienie z pracy - jak Zuza (Anita Sokołowska) rozwiąże swoje problemy?

Czy Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) odbudują swoje małżeństwo? Jak Inga (Małgorzata Socha) i Robert (Krzysztof Wieszczek) poradzą sobie z niespodziewaną rozłąką? Czy ich dziecko przyjdzie na świat w Nowym Jorku?  

Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedzi oglądając przez najbliższe 12 tygodni serial "Przyjaciółki", który emitowany jest w czwartki o godzinie 21:00.

 

 

W dziewiątej serii „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych odcinkach do obsady dołączą Anna Prus i Karolina Nowakowska.

Zobacz także: Anita Sokołowska - gwiazda "Przyjaciółek" - jurorką w nowym show Polsatu! Kto jeszcze?

 

Przyjaciółki 9. sezon

Czy Patrycja i Michał uratują swoje małżeństwo?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady