Przed nami kolejny już 19. sezon "Na dobre i na złe". Ale dopiero pod koniec wakacji! Najstarszy serial medyczny w Polsce niedawno świętował 17. urodziny. A czy wszyscy pamiętacie kto w nim grał"? Przez serial przewinęli się znani pacjenci - jak Edyta Górniak czy Aneta Zając. A stałe wątki? Miało kto kojarzy, że Piotr Stramowski był psychiatrą Szymonem Drylem w Leśnej Górze i pomagał Hanie w jej przebojach z mężem.  Piotr Adamczyk, wcale nie był dobrym bohaterem.

Zobacz: „Wolę być ta naiwna i cieszyć się wszystkim” - Małgorzata Foremniak kończy 50 lat

Jako Jerzy Kozerski - właściciel firmy farmaceutycznej - fałszował wyniki testów swojego leku. A Małgosia chciała przez niego popełnić samobójstwo, opuścił Leśną Górę w niesławie... Joanna Liszowska jako Dorota Sambor, zginęła w wypadku samochodowym kiedy właśnie wydawał się, że życiowo wychodzi na prostą.

 

Zobacz: 17 lat serialu "Na dobre i na złe". GALERIA zdjęć z ulubionymi bohaterami widzów!

 

Alicja Bachleda-Curuś jako Ania Bochenek która grała ambitną studentkę medycyny i dziewczynę Tomka Burskiego. W końcu rozstała się się z nim i wyjechała do Mediolanu, gdzie zaczęła pracować jako modelka. Pamiętacie innych bohaterów?

 

Zobacz: Z ARCHIWUM: "Na dobre i na złe" ma już 17 lat! Dr Zosia, dr Kuba, Mariolka - pamiętasz ich? ZDJĘCIA

 

Zobacz filmik z innymi aktorami, którzy przewinęli się przez „Na dobre i na złe”.

Zobacz także: Gonera, Więdłocha, Bołądź - pamiętasz kto jeszcze grał w "M jak miłość"?