Jak aktorzy z Na wspólnej - czyli Dawid Czupryński (Bruno) oraz Michał Malinowski (Norbert) przygotowywali się do roli chippendalsów? Michał w rozmowie z Party.pl opowiedział nam, że w pracy nad tańcem erotycznym pomagał im... Dawid Ozdoba - znany tancerz (który kiedyś był związany z Edytą Herbuś!)

Mieliśmy zajęcia z Dawidem Ozdobą, przygotowywaliśmy układu, on nas uczył tego fachu, pracowaliśmy nad ciałem, pamiętając o tym, że musiało to być zróżnicowane, bo wiadomo, że Ci ci oglądają, to wiedzą, że Bruno miał trochę ciężej na początku, że mniej się w tym fachu odnajdywał - mówi Michał Malinowski.

Z pewnością fanki Michała oraz Dawida nie mogą doczekać się kolejnych odcinków "Na wspólnej"!

 

Zobacz także: Jak nauczyć się tańczyć? Porady dla początkujących

 

Michał Malinowski i Dawid Czupryński w roli tancerzów erotycznych.

Michał Malinowski o striptizie w Na wspólnej

 

Bruna w Na wspólne gra Dawid Czupryński - o nim będzie głośno! Zwłaszcza, że jego wątek staje się coraz większy! Pozna w trakcie jednego z występów chippendalesowych Malwinę, którą gra Martyna Dudek. Okaże się ona córką mafiozy Hebla (Tadeusz Huk), więc życie Bruna się nieco skomplikuje. Będzie w patowej sytuacji, bo z jednej strony w końcu się zakocha i będzie to miłość obustronna a z drugiej będzie musiał postawić się ojcu Malwiny, który jest do niego wrogo nastawiony.

 

Bruno czyli Dawid Czupryński

 

Michał Malinowski na imprezie Party.pl.

Michał Malinowski na urodzinach Party.pl i magazynu Party

 

 

Chłopakom w przygotowaniach pomagał... Dawid Ozdoba, który wydał niedawno swoją książkę!

Dawid Ozdoba - okładka książki Wieczór panieński - cała prawda

Więcej na temat Na Wspólnej Michał Malinowski