Małgorzata Socha w ciąży! To dla niej duże zaskoczenie WIDEO

Kolejny odcinek „Przyjaciółek” już w czwartek o godzinie 20. na antenie Polsatu, a w nim ciąża z zaskoczenia, nowy rozdział bez teściowej pod jednym dachem i medytacja, która pomaga w rozwoju duchowym. Jak Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) opanują ten zamęt?

 

Zobacz także: Anita Sokołowska w japonkach i ... skarpetach! Nagła zmiana stylu? ZDJĘCIE


Małgorzata Socha w ciąży!

Indze spóźnia się miesiączka i jest przerażona tym, że mogła zajść w ciążę z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Robert proponuje jej, by go odwiedziła w Londynie, a ona mówi, że najprawdopodobniej jest z nim w ciąży. Jak ukochany na to zareaguje?

 

Patrycja i Michał (Marcin Rogacewicz) oddychają z ulgą, bo nadopiekuńcza mamusia wraca na dobre do swojego mieszkania.

 

Wojtek (Lesław Żurek) przyjeżdża pod dom Zuzy. Chce dowiedzieć się, czy Zuza zamierza znowu wyjechać z Jerzym (Mariusz Bonaszewski). Markiewicz idzie do "swojego" banku, by podjąć tam pracę, ale po spotkaniu z Adamem (Mateusz Grydlik) odkłada tę decyzję na później. Jerzy dowiaduje się od córki, że Zuza była w ciąży z Wojtkiem. Dochodzi do kłótni między partnerami.

 

Paweł (Bartek Kasprzykowski - uczestnik 4. edycji show prezentującego niesamowite metamorfozy gwiazd  - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo") zmienia tryb życia, zaczyna się zdrowo odżywiać, dba o siebie, a nawet medytuje. - Medytacja pomaga mi we wzroście duchowym. Dzięki niej patrzę na świat z pokorą - Paweł nie daje za wygraną i próbuje przekonać do siebie Ankę. Strzeleckiej trudno jest uwierzyć w nagłą przemianę byłego męża. Natomiast on jest przekonany, że odkąd ponownie zamieszkał z byłą żoną, ich relacje są coraz lepsze. A jak zareaguje Leszek (Przemysław Sadowski) na wieść, że Paweł zamieszkał u Anki? W nocy Strzelecka odbiera telefon od Leszka z informacją, że ich dzieci wylądowały w szpitalu…


Czy przyjaciółki przezwyciężą te wszystkie problemy? Przekonamy się już dziś (22 października) o godzinie 21:05 w Polsacie.

 

Zobacz: Małgorzata Socha: "Od kiedy jestem szczuplejsza, dostaję więcej propozycji

 

Inga czyli Małgorzata Socha dowiaduje się, że jest w ciąży

Przyjaciółki
Fot. mat. prasowe

 

Co się wydarzy w "Przyjaciółkach"? Kolejny odcinek w czwartek o 20

Małgorzata Socha siedzi na łóżku
Fot. mat. prasowe

Małgorzata Socha na planie Przyjaciółek

Małgorzata Socha siedzi na łóżku
Fot. mat. prasowe

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje