Kolejny odcinek „Przyjaciółek” już w czwartek o godzinie 20. na antenie Polsatu, a w nim ciąża z zaskoczenia, nowy rozdział bez teściowej pod jednym dachem i medytacja, która pomaga w rozwoju duchowym. Jak Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) opanują ten zamęt?

 

Zobacz także: Anita Sokołowska w japonkach i ... skarpetach! Nagła zmiana stylu? ZDJĘCIE


Małgorzata Socha w ciąży!

Indze spóźnia się miesiączka i jest przerażona tym, że mogła zajść w ciążę z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Robert proponuje jej, by go odwiedziła w Londynie, a ona mówi, że najprawdopodobniej jest z nim w ciąży. Jak ukochany na to zareaguje?

 

Patrycja i Michał (Marcin Rogacewicz) oddychają z ulgą, bo nadopiekuńcza mamusia wraca na dobre do swojego mieszkania.

 

Wojtek (Lesław Żurek) przyjeżdża pod dom Zuzy. Chce dowiedzieć się, czy Zuza zamierza znowu wyjechać z Jerzym (Mariusz Bonaszewski). Markiewicz idzie do "swojego" banku, by podjąć tam pracę, ale po spotkaniu z Adamem (Mateusz Grydlik) odkłada tę decyzję na później. Jerzy dowiaduje się od córki, że Zuza była w ciąży z Wojtkiem. Dochodzi do kłótni między partnerami.

 

Paweł (Bartek Kasprzykowski - uczestnik 4. edycji show prezentującego niesamowite metamorfozy gwiazd  - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo") zmienia tryb życia, zaczyna się zdrowo odżywiać, dba o siebie, a nawet medytuje. - Medytacja pomaga mi we wzroście duchowym. Dzięki niej patrzę na świat z pokorą - Paweł nie daje za wygraną i próbuje przekonać do siebie Ankę. Strzeleckiej trudno jest uwierzyć w nagłą przemianę byłego męża. Natomiast on jest przekonany, że odkąd ponownie zamieszkał z byłą żoną, ich relacje są coraz lepsze. A jak zareaguje Leszek (Przemysław Sadowski) na wieść, że Paweł zamieszkał u Anki? W nocy Strzelecka odbiera telefon od Leszka z informacją, że ich dzieci wylądowały w szpitalu…


Czy przyjaciółki przezwyciężą te wszystkie problemy? Przekonamy się już dziś (22 października) o godzinie 21:05 w Polsacie.

 

Zobacz: Małgorzata Socha: "Od kiedy jestem szczuplejsza, dostaję więcej propozycji

 

Inga czyli Małgorzata Socha dowiaduje się, że jest w ciąży

Przyjaciółki
mat. prasowe

 

Co się wydarzy w "Przyjaciółkach"? Kolejny odcinek w czwartek o 20

Małgorzata Socha siedzi na łóżku
mat. prasowe

Małgorzata Socha na planie Przyjaciółek

Małgorzata Socha siedzi na łóżku
mat. prasowe