UWAGA! Zmiana w emisji "M jak miłość"! Dlaczego?

M jak miłość
Fot. Mat. prasowe

 

Kolejne zmiany w programie TVP. Dziś 5 oraz jutro 6 marca zostanie zmieniona godzina emisji programu "Kulisy serialu M jak miłość". Producent "M jak miłość" wydał oświadczenie, które zostało opublikowane na głównej stronie produkcji.

 

Zobacz także: "M jak miłość": Zapłakany Marcin dowiaduje się, że ma córkę. Paweł nie trzeźwieje. Czy pomoże mu Barbara? ZWIASTUN

Drodzy Widzowie, decyzją TVP poniedziałkowe Kulisy MjM nie zostaną wyemitowane, ponieważ nie zmieściły się w ramówce. We wtorek zapraszamy na dwa odcinki - przed i po serialu. Wszystkie osoby zawiedzione serdecznie przepraszamy, ale nie mamy wpływu na tę decyzję. Dziękujemy, że jesteście z nami!  - czytamy na stronie "M jak miłość".


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: To już koniec między Anią i Bartkiem? ZWIASTUN "Za marzenia"


Dlaczego zmieniono emisję "M jak miłość"?

O co może chodzić? O drugi odcinek serialu "Za marzenia". W zeszłym tygodniu po pierwszym odcinku nowego serialu, zostały wyemitowane kulisy "M jak miłość". W tym tygodniu miało być podobnie. Serial zaczyna się o 21.35, ale po nim kulis "MjM" już dziś nie zobaczymy, dopiero następnego dnia, we wtorek 6 marca.

Po "Za marzenia" zobaczymy dwie kryminalne produkcje - francuski serial "Zaginiona" o 22.25 oraz o 23.30 "Kryminalne zagadki Los Angeles 14". 

Jesteście rozczarowani brakiem kulis "MjM"?

 

Zobacz także: Najdroższe samochody, pełen makijaż rano? Tego nie zobaczycie w "Za marzenia"! Maja Bohosiewicz tłumaczy, dlaczego!

 

To dziś w serialu Marcin dowie się, że ma córkę z Izą.

M jak miłość odc. 1354
Fot. Mat. prasowe

 

Drugi odcinek "Za marzenia" zapowiada się interesująco.

Zobacz: Co w 2. odcinku "Za marzenia"? Nowe przygody i... nowy flirt? FOTOSTORY

Serial
Fot. Materiały prasowe

Czy denerwuje cię zmiana za emisji kulis "M jak miłość"

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje