"M jak miłość": Z kim powinien być Paweł Zduński? Z Julką, Katią a może Kaliną? GŁOSUJ

 

Paweł Zduński (Rafał Mroczek) od zawsze miał problemy w miłości. Każde jego zauroczenie kończyło się katastrofą. Z wiekiem nic się nie zmieniło. Paweł nadal nie potrafi znaleźć szczęścia u boku żadnej kobiety. Kiedy już wydawało się, że będzie żył długo i szczęśliwie z Alą (Olga Frycz), bardzo szybko wyszło na jaw, że ta zdradziła go z przystojnym Anglikiem... Teraz w życiu Pawła pojawiło się kilka nowych, pięknych kobiet. Z którą z nich powinien związać się Zduński? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i wybierzcie idealną partnerkę dla Pawła z "M jak miłość"

 

POLECAMY: Potężny rozłam w rodzinie Mostowiaków! Po tym odcinku już nic nie będzie takie samo!

 

Julia z "M jak miłość"

 

Julka (Joanna Kuberska) od samego początku zakochała się w Pawle. Pomogła mu, gdy ten był na dnie po rozwodzie z Alą. Czy jednak uda jej się zdobyć serce Zduńskiego na stałe?

 

Katia z "M jak miłość"

 

Katia (Joanna Jarmołowicz) to dziewczyna, z którą Paweł... wziął ślub! Wszystko jest jednak fikcją. Paweł pomógł jej bowiem w ten sposób uciec przed problemami i trudną przeszłością. Czy fikcyjny związek przerodzi się w coś więcej?

 

Kalina z "M jak miłość"

 

Kalina (Karolina Sawka) poznała Pawła w dość nietypowych okolicznościach. Zduński ocalił jej dziadka przed śmiercią. To ona poprosiła go, aby wziął ślub z jej przyjaciółką, Katią. Czy to właśnie Kalina powinna być ze Zduńskim? 

Ala z "M jak miłość"

 

Choć kobieta mocno zraniła Pawła, nic w życiu nie jest wykluczona... Chcielibyście, aby Olga Frycz wróciła do serialu i znowu związała się ze Zduńskim?


Może Cię również zainteresować:

Czy Hanka powróci do "M jak miłość"?! Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie tajemnicze zdjęcie!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady