"M jak miłość': "Artur nie..." Jak będzie wyglądała noc poślubna Izy i Artura?

M jak miłość
Fot. Mat. prasowe

W "M jak miłość" zastraszona Iza wyjdzie za Artura. Niechęć do męża jednak jej nie minie... i choć Artur będzie się starał, to Iza będzie go unikać. A co z nocą poślubną?

Tuż po ślubie, kiedy kolejny raz próbowała uciec, Skalski ją pobił! Ale przecież mężczyzna nie odpuści i będzie nalegał na noc poślubną.  Wiadomo, że Iza nie będzie chciała jej odbyć. Co na to jej mąż? 

Zobacz filmik Tomasza Czachorowskiego z planu serialu "M jak miłość", w którym aktorzy z poczuciem humoru pokazują, jak będzie to wyglądało! 


 


 

Co Wy na to?

Adriana Klaska i Tomasz Ciachorowski dobrze bawią się na planie. Jednak dla fanów serialu ten wątek jest wyjątkowo trudny. Bo nikt nie może zrozumieć, czemu Iza się nie postawi i nie wyrwie ze szponów Artura. Czy strach aż tak ją paraliżuje?

 

Zobacz: "W Arturze budzi się sadysta". Co dalej z biedną Izą i Marcinem? Zobacz kulisy "M jak miłość"!

 

Aktorzy z "M jak miłość" bardzo dobrze bawią się na planie serialu. Na zdjęciu: Maria Pawłowska, Adriana Kalska, Tomasz Ciachorowski.

M jak miłość
Fot. Instagram

 

Iza ucieknie w końcu od Artura?

M jak miłość
Fot. Instagram

Może Cię również zainteresować:

"M jak miłość": Co stanie się z córką Izy, kiedy ona będzie w śpiączce? Czy Artur odkupi swoje winy? Zdradza Ciachorowski!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czy Artur zmusi Izę do nocy poślubnej?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady