Który aktor z "M jak miłość" jest najprzystojniejszy? PLEBISCYT

Już 4 listopada "M jak Miłość" będzie świętować swój jubileusz. Wielu aktorów przewinęło się przez produkcję. Scenarzyści jednak nie próżnują i zatrudniają nowe twarz. Postanowiliśmy więc zorganizować plebiscyt, w którym będziecie mogli głosować na największe ciacho serialu! Który z aktorów "M jak Miłość" jest najprzystojniejszy? Sprawdźcie, kto znalazł się w zestawieniu. Zastanówcie się i oddajcie głos!

 

Polecamy: Nowa postać w "M jak miłość"! Jej na pewno się nie spodziewaliście

Mikołaj Roznerski - wciela się w postać Marcina Chodakowskiego. Wątek jego bohatera jest niezwykle rozbudowany. Marcin zakochał się w Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), która urodziła mu dziecko. Po śmierci ukochanej jego życie legło w gruzach i choć kolejne miłości pomogły mu się pozbierać po tragedii, kłopotów nie widać końca. Jest nie tylko przystojny, ale i bardzo lubiany przez widzów serialu. Sam jednak przyznaje, że początki w serialu były bardzo trudne

 

Kacper Kuszewski wciela się w postać Marka Mostowiaka. Choć jeszcze przez kilka tygodni będziemy mogli obserwować losy Marka, aktor w czerwcu bieżącego roku poinformował, iż odchodzi z produkcji. Jest to kolejne tak głośne odejście z serialu. Wszyscy chyba pamiętamy spektakularne pożegnanie jego ówczesnej, serialowej żony Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska), która zginęła w kartonach. Będziecie tęsknić za Mareczkiem?

Krystian Wieczorek wciela się w postać Andrzeja Budzyńskiego. Amant z Warszawy skradł serce niejednej kobiecie. Choć zazwyczaj to one rzucały jego, bohater nie ma problemu by zakochiwać się ponownie. Po tym, jak zostawiła go Marta Mostowiak - Wojciechowska (Dominika Ostałowska), związał się z Magdą (Anna Mucha). Choć tworzą szczęśliwą parę ich chwilowy spokój zostanie chyba niedługo zachwiany. Na jego drodze stanie ukochana z przeszłości - Anka, a w tej roli Weronika Rosati.

Marcin Mroczek - wciela się w postać Piotra Zduńskiego. Prawnik jest dosyć nijaką postacią. Przez 18 lat w jego życiu nie pojawiło się zbyt wiele dramatów (w odróżnieniu od jego brata bliźniaka), ani spektakularnych zmian. Od kilkunastu lat żyje w szczęśliwym związku małżeńskim z Kingą (Kasia Cichopek) i sielanki nie widać końca. Para właśnie oczekuje przyjścia na świat kolejnych dzieci

Rafał Mroczek - wciela się w postać Pawła Zduńskiego. Ma na swoim koncie niezliczoną liczbę związków. Był związanym z: Magdą (Anna Mucha), Majką (Laura Samojłowicz), Joanną (Agnieszka Więdłocha), Teresą (Joanna Sydor), Alą (Olga Frycz), a obecnie rozwija znajomość z Julką (Joanna Kuberska). I choć zapewne to nie wszystkie jego partnerki, jak widać jego wątek jest zawsze rozbudowany. Zduński raz po raz pakuje się w kłopoty, czego widzowie bardzo oczekują. 

Tomasz Ciachorowski - wciela się w postać Artura Skalskiego. Został okrzyknięty najczarniejszym charakterem. Psychopota dopuścił się już niejednego przestępstwa, a nadal jest na wolności. Trzeba jednak przyznać, że w ostatnich miesiącach wątek związany właśnie z nim jest najciekawszy i najchętniej oglądany przez widzów. 

Maurycy Popiel - wciela się w Olka Chodakowskiego. Brat jednego z głównych bohaterów jest znakomitym lekarzem, który jednak ma skłonności do zdrad. Zniszczył swoje małżeństwo z Magdą, przez romans z Anetą (Ilona Lewandowska). Cóż, tak to już jest, przystojniacy lubią łapać kilka srok za ogon ;)

Paweł Deląg - wciela się w Michała Ostrowskiego. Ceniony pisarz jest sąsiadem Asi (Barbara Kurdej-Szatan). W ostatnich odcinkach wyszło na jaw, że Michał ma problemy z hazardem i jest zadłużony. Czy Joasia pomoże mu się podnieść z upadku? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne, meżczyzna bardzo zabiega o względy kobiety!


Może Cię również zainteresować:

Lalki zamiast dzieci na planie "M jak miłość" wywołały konsternację! Jak tłumaczy to Kasia Cichopek?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje