Aktorzy M jak Miłość

Już 4 listopada "M jak Miłość" będzie świętować swój jubileusz. Wielu aktorów przewinęło się przez produkcję. Scenarzyści jednak nie próżnują i zatrudniają nowe twarz. Postanowiliśmy więc zorganizować plebiscyt, w którym będziecie mogli głosować na największe ciacho serialu! Który z aktorów "M jak Miłość" jest najprzystojniejszy? Sprawdźcie, kto znalazł się w zestawieniu. Zastanówcie się i oddajcie głos!

 

Polecamy: Nowa postać w "M jak miłość"! Jej na pewno się nie spodziewaliście

Mikołaj Roznerski - wciela się w postać Marcina Chodakowskiego. Wątek jego bohatera jest niezwykle rozbudowany. Marcin zakochał się w Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), która urodziła mu dziecko. Po śmierci ukochanej jego życie legło w gruzach i choć kolejne miłości pomogły mu się pozbierać po tragedii, kłopotów nie widać końca. Jest nie tylko przystojny, ale i bardzo lubiany przez widzów serialu. Sam jednak przyznaje, że początki w serialu były bardzo trudne

 

Kacper Kuszewski wciela się w postać Marka Mostowiaka. Choć jeszcze przez kilka tygodni będziemy mogli obserwować losy Marka, aktor w czerwcu bieżącego roku poinformował, iż odchodzi z produkcji. Jest to kolejne tak głośne odejście z serialu. Wszyscy chyba pamiętamy spektakularne pożegnanie jego ówczesnej, serialowej żony Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska), która zginęła w kartonach. Będziecie tęsknić za Mareczkiem?

Krystian Wieczorek wciela się w postać Andrzeja Budzyńskiego. Amant z Warszawy skradł serce niejednej kobiecie. Choć zazwyczaj to one rzucały jego, bohater nie ma problemu by zakochiwać się ponownie. Po tym, jak zostawiła go Marta Mostowiak - Wojciechowska (Dominika Ostałowska), związał się z Magdą (Anna Mucha). Choć tworzą szczęśliwą parę ich chwilowy spokój zostanie chyba niedługo zachwiany. Na jego drodze stanie ukochana z przeszłości - Anka, a w tej roli Weronika Rosati.

Marcin Mroczek - wciela się w postać Piotra Zduńskiego. Prawnik jest dosyć nijaką postacią. Przez 18 lat w jego życiu nie pojawiło się zbyt wiele dramatów (w odróżnieniu od jego brata bliźniaka), ani spektakularnych zmian. Od kilkunastu lat żyje w szczęśliwym związku małżeńskim z Kingą (Kasia Cichopek) i sielanki nie widać końca. Para właśnie oczekuje przyjścia na świat kolejnych dzieci

Rafał Mroczek - wciela się w postać Pawła Zduńskiego. Ma na swoim koncie niezliczoną liczbę związków. Był związanym z: Magdą (Anna Mucha), Majką (Laura Samojłowicz), Joanną (Agnieszka Więdłocha), Teresą (Joanna Sydor), Alą (Olga Frycz), a obecnie rozwija znajomość z Julką (Joanna Kuberska). I choć zapewne to nie wszystkie jego partnerki, jak widać jego wątek jest zawsze rozbudowany. Zduński raz po raz pakuje się w kłopoty, czego widzowie bardzo oczekują. 

Tomasz Ciachorowski - wciela się w postać Artura Skalskiego. Został okrzyknięty najczarniejszym charakterem. Psychopota dopuścił się już niejednego przestępstwa, a nadal jest na wolności. Trzeba jednak przyznać, że w ostatnich miesiącach wątek związany właśnie z nim jest najciekawszy i najchętniej oglądany przez widzów. 

Maurycy Popiel - wciela się w Olka Chodakowskiego. Brat jednego z głównych bohaterów jest znakomitym lekarzem, który jednak ma skłonności do zdrad. Zniszczył swoje małżeństwo z Magdą, przez romans z Anetą (Ilona Lewandowska). Cóż, tak to już jest, przystojniacy lubią łapać kilka srok za ogon ;)

Paweł Deląg - wciela się w Michała Ostrowskiego. Ceniony pisarz jest sąsiadem Asi (Barbara Kurdej-Szatan). W ostatnich odcinkach wyszło na jaw, że Michał ma problemy z hazardem i jest zadłużony. Czy Joasia pomoże mu się podnieść z upadku? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne, meżczyzna bardzo zabiega o względy kobiety!

Tomasz Ciachorowski
"M jak Miłość", Tomasz Ciachorowski - Artur
...
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
...
Krystian Wieczorek
Krystian Wieczorek
...
Kacper Kuszewski
Kacper Kuszewski
...
Maurycy Popiel
Maurycy Popiel
...
ONS.pl
Paweł Deląg
Paweł Deląg
...
Marcin Mroczek
Marcin Mroczek
...
Rafał Mroczek
Rafał Mroczek
...
Więcej na temat M jak miłość
Wyniki plebiscytu:
Tomasz Ciachorowski...
Mikołaj Roznerski...
Krystian Wieczorek...
Kacper Kuszewski...
Maurycy Popiel...
Paweł Deląg...
Marcin Mroczek...
Rafał Mroczek...