Serial "M jak miłość" miał zniknąć z anteny?! Zaskakujący komentarz Kacpra Kuszewskiego: "Nikt z nas nie przypuszczał..."

Marek Mostowiak o pracy na planie po śmierci serialowego Lucjana
Fot. mat. prasowe

 

Serial "M jak miłość" miał zniknąć już po pierwszym sezonie? Uwielbiany przez widzów hit o rodzinie Mostowiaków już od blisko 18 lat przyciąga miliony widzów przed telwizory. Fani pokochali serial o mieszkańcach serialowej Grabiny i z pewnością nie wybrażają sobie, żeby "M jak miłość" miało się zakończyć. A jednak! Okazuje się, że na początku nie do końca wierzono w sukces serialu! Kacper Kuszewski w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że serial miał zniknąć już po pierwszym sezonie! Co zdradził aktor?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: "Nie chciałem skończyć w wypadku w kartonach" mówił Kacper Kuszewski! Jak jego słowa i odejście z "M jak miłość" komentuje Ilona Łepkowska?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Serial "M jak miłość" miał zniknąć z anteny TVP już po pierwszym sezonie

Kacper Kuszewski w rozmowie z magazynem "Świat seriali" przyznał, że przyjmując rolę Marka Mostowiaka nie spodziewał się, że będzie grał w "M jak miłość" przez kolejne 18 lat. Dlaczego?

Nikt z nas nie przypuszczał wtedy, że "M jak miłość będzie tak wielkim sukcesem. O ile wiem, po pierwszym sezonie roważano nawet zakończenie emisji. Producenci postanowili jednak dać sobie jeszcze jeden rok. I wtedy nastąpiła eksplozja popularności. Jej skala przerosła nasze najśmielsze oczekiwania - przyznał aktor.

A czy Kacper Kuszewski rozważał odejście z serialu "M jak miłość"? 

Serial na wiele lat dał mi poczucie niezależności. Nie musiałem martwić się o pracę ani walczyć na castingach o inne role. Zamiast tego skupiłem się na realizowaniu moich artystycznych marzeń - zdradził Kacper Kuszewski. (...) Mogłem robić te wszystkie rzeczy, bo serial zapewniał mi byt. Oczywiście czasem uwiera mnie, że większość widzów o tych moich zawodowych dokonaniach nie wie i widzi we mnie tylko serialowego Marka, ale taka jest cena popularności.

Jesteście zaskoczeni? Wiedzieliście, że serial "M jak miłość" miał zniknąć już po pierwszym sezonie?

 

Zobacz także: Jak wygląda praca w "M jak miłość" po śmierci serialowego Lucjana? Kacper Kuszewski przyznaje: "To jest też z korzyścią..."

 

Kacper Kuszewski zdradził, że serial "M jak miłość" miał zniknąć już po pierwszym sezonie. 

Nowa gwiazda w M jak miłość?
Fot. Instagram

 

Aktor gra w serialu już od blisko 18 lat.

Marek Mostowiak
Fot. Internet

Wiedzieliście, że producenci serialu rozważali zakończenie "M jak miłość" po pierwszym sezonie?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady