• Wera

Drastyczne sceny w "M jak miłość". Artur pobije Izę na oczach Mai!

M jak miłość ślub Izy i Aruta odc. 1373
Fot. Mat. prasowe

 

W 1373 odcinku "M jak miłość" (emisja już we wtorek 15 maja o godzinie 20:50) Iza (Adriana Kalska) weźmie z Arturem (Tomasz Ciachorowski) ślub. Psychopata zmusi ją, by została jego żoną! Lewińska będzie próbowała go przekonać, że to nie ma sensu, ale gdy poczuje jego gniew, szybko się wycofa.

 

Zobacz: Tomasz Ciachorowski ma ważny apel do widzów "M jak miłość"! Dotyczy on Izy...

 

Po ślubie rozegra się prawdziwy dramat. Iza będzie szukała byle pretekstu, żeby uciec z domu. Artur powie, żeby odpoczywała i sam pojedzie do sklepu. Gdy wróci zauważy, że jego żona stoi już w kurtce i pakuje osobiste rzeczy. Wpadnie w szał...

 

Nowy odcinek "M jak miłość" będzie drastyczny. Skalski rzuci się na Izę i zacznie ją bić, a wszystko wydarzy się na oczach jej córki. Przerażającej sceny nie zobaczymy na ekranie, za to usłyszymy krzyk Izy błagającej o litość. 

 


-Iza pamiętaj, że bardzo cię kocham. Jesteś moją żoną, a Maja to moje dziecko. Już ode mnie nie uciekniesz. A jak będziesz próbowała, to dotrzymam słowa i odbiorę ci dziecko, a Majka będzie się wychowywała bez matki - powie surowym tonem Artur, który jest gotów zakatować Izę, byle tylko wszystko szło po jego myśli. 

 

Iza będzie posłuszna, ale Artur przestanie mieć do niej zaufanie. W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami uwięzi żonę w domu! 

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Iza będzie próbowała uciec jeszcze przed ślubem, ale już wtedy Skalski zagrozi, że odbierze jej dziecko.

M jak miłość ślub Izy i Aruta odc. 1373
Fot. Mat. prasowe

Artur pobije Izę :(

Iza z M jak miłość pobit
Fot. Instagram

Może Cię również zainteresować:

W "M jak miłość" Anka będzie miała romans z Budzyńskim? Anna Mucha zapowiada Weronice Rosati: "Widzowie cię znienawidzą!"

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Myślisz, że Artur dostanie za swoje?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje